Kom gezellig langs voor een inspiratie avond vol verhalen en tips uit Colombia, Ecuador & Suriname
Riksja Colombia, Ecuador & Suriname inspiratieavond
Datum: woensdag 30 september
Tijd: 18:30 - 21:00 uur
Locatie: Riksja Travel kantoor, Pompoenweg 9, Leiden (±5 minuten lopen van station Leiden Lammenschans, parkeren voor de deur)
Wat kun je verwachten?
Droom je van een reis door Colombia, Ecuador & Suriname? Tijdens deze inspiratieavond nemen onze bestemmingsexperts je mee naar drie bestemmingen vol natuur, cultuur en bijzondere ontmoetingen. Van de kleurrijke straten van Cartagena en de koffievelden van Colombia tot de Amazone, koloniale steden en de Galápagoseilanden van Ecuador. En ontdek de ongerepte jungle, gastvrije bevolking en relaxte sfeer van Suriname.
Je hoort persoonlijke reisverhalen van onze experts, krijgt handige tips voor het samenstellen van je route en ontdekt welke bestemming het beste bij jouw reiswensen past. Natuurlijk delen we ook de plekken die je niet wilt missen.
Om alvast in de sfeer te komen, zorgen we voor hapjes en drankjes met een Zuid-Amerikaans tintje. Denk aan een glas Fernandes, een tropische cocktail en andere lekkernijen die passen bij deze bestemmingen.
Zo ga je naar huis met volop inspiratie voor jouw volgende reis.
Goed om te weten
De inspiratieavond is gratis. Meld je wel even aan, dan reserveren we een plekje voor je.
Je bent vanaf 18:30 uur van harte welkom. Om 19:00 uur starten we met de interactieve presentatie. Daarna is er volop gelegenheid om vragen te stellen en persoonlijk reisadvies te krijgen.
Goed om te weten
Belangrijkste punten
- 2 uur 30 minuten
- Fysiek
