Registrations are closed
De ticketverkoop voor deze Queer City Tour is gesloten. Voor vragen neem contact op via info@queerustories.nl.
Wandeling met gids door vier eeuwen lhbtqia+-geschiedenis in de Utrechtse binnenstad.
Queer City Tour
Ontdek vier eeuwen queer geschiedenis in het hart van Utrecht.
Wandel mee met QUS-gids Laura Meijer tijdens deze bijzondere Queer City Tour op vrijdagmiddag 6 oktober 2026. Je ontdekt plekken die je gemakkelijk over het hoofd ziet en hoort verhalen over de mensen en gemeenschappen die de queer geschiedenis van Utrecht hebben gevormd.
Van leven en liefde tot verzet en strijd: in anderhalf uur maak je kennis met lhbtqia+-geschiedenis en -cultuur. Een wandeling vol verrassende verhalen, verborgen plekken en nieuwe perspectieven.
Start en einde: 17.00–18.30 uur, op het Domplein bij het WO-II-monument (de grote witte vrouw met toorts tegen de muur van de Domkerk). Het Domplein ligt in het hart van de stad, op ongeveer tien minuten lopen van Utrecht Centraal.
Rolstoelgebruikers zijn van harte welkom.
Dit evenement is onderdeel van het Utrechts Queer Culture Festival en de Maand van de Geschiedenis.
Good to know
Highlights
- 1 hour 30 minutes
- In person
Refund Policy
