AI MONDAY | Riding the regulatory AI wave
Overview
Tijdens deze AI Monday Riding the Regulatory AI Wave delen Julie van Vliet en Marja van der Sluis praktische inzichten en tools om effectief en compliant met AI aan de slag te gaan.
Riding the Regulatory AI Wave
Vanuit Deloitte Tax & Legal nemen Julie van Vliet (Manager) en Marja van der Sluis (Senior Legal Consultant) je mee in de wereld van AI-regelgeving en de bijbehorende richtlijnen. Na een verkenning van de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van AI-regulering, delen Julie en Marja waardevolle lessons learned vanuit de juridische praktijk en geven zij praktische handvatten waarmee je rekening kunt houden bij het (verantwoord) inzetten van AI. Deze keynote helpt je om het complexe regelgevingslandschap rondom AI te begrijpen en biedt bruikbare tools om AI succesvol toe te passen binnen jouw werkgebied of organisatie. Hoe ver ben jij al met AI-compliance?
Deloitte Tax & Legal
Over Deloitte Tax & Legal : Deloitte speelt een vooraanstaande rol in de toepassing en ontwikkeling van AI binnen de dienstverlening van ondernemingen in verschillende industrieën. Deloitte helpt bedrijven te transformeren door AI toe te passen en zet zelf AI op diverse manieren in om organisaties te ondersteunen bij het optimaliseren van hun bedrijfsprocessen, het nemen van datagedreven beslissingen en het versnellen van innovatie op een verantwoorde manier. Vanuit multidisciplinaire teams werkt Deloitte aan de bouw, ontwikkeling en advisering rondom en met verantwoorde AI.
Roundtable Sessie
Na de keynote van Marja en Julie duiken we in kleinere groepen verder in het onderwerp. Aan de hand van een prikkelende stelling ga je met je groep in gesprek, spar je met elkaar en ontstaan er nieuwe inzichten en frisse ideeën.
Programma
17:00 uur inloop, drankjes en eten
18:00 uur keynote Riding the Regulatory AI Wave
19:00 uur Roundtable Sessie
19:30 uur Afsluiting met Netwerk borrel
Good to know
Highlights
- 4 hours 30 minutes
- In person
Refund Policy
Location
voetbalvereniging Huizen
3 IJsselmeerstraat
1271 AA Huizen Netherlands
How do you want to get there?
Organized by
Newpeople
Followers
--
Events
--
Hosting
--