Bibliotheek: lezing ‘Tussen Rubens en Huygens: De wereld van Béatrix de Cus

Top Organizer
Overview

NIEUW!

Over deze workshop:
Wie was Béatrix de Cusance, de beeldschone en eigenzinnige hertogin van Lotharingen met een indrukwekkende kunstcollectie vol werken van Rubens, Van Dyck, Titiaan en Brueghel? In deze lezing duiken we in haar onbekende verzameling, haar netwerk in de Spaanse Nederlanden en haar vriendschap met niemand minder dan Constantijn Huygens. Lezing door Ineke Huysman van het Huygens Instituut (duur ca. 1 uur)

Datum en tijd
Donderdag 29 oktober, 11.00 - 12.30 uur

Doelgroep
Volwassen

Aanmelden
Aanmelden is nodig. Kun je niet meer komen? Geen probleem, maar laat het weten – dan maken we iemand anders blij met jouw plek!

Let op: Je kan pas vanaf één maand van tevoren een plekje reserveren.

Locatie
Bibliotheek Benoordenhout
Wassenaarseweg 220
2596 EC Den Haag

Bereikbaarheid
Bibliotheek Benoordenhout bevindt zich op de begane grond van het Rotonde-gebouw op het ANWB-terrein. Je kunt het parkeerterrein oprijden via de Wassenaarseweg.
De slagbomen gaan automatisch open/dicht en parkeren is gratis.

Vragen?
Je kunt ons bereiken via benoordenhout@bibliotheekdenhaag.nl of 070-3534455.

Deze activiteit wordt aangeboden door de afdeling Archeologie en Milieueducatie van de Gemeente Den Haag.

Good to know

Highlights

  • 1 hour 30 minutes
  • In person

Location

Bibliotheek Benoordenhout, Wassenaarseweg 220, Den Haag, Nederland

220 Wassenaarseweg

2596 EC Den Haag

How do you want to get there?

Map
Organized by
Report this event

More events from Bibliotheek Den Haag

Discover more events from Bibliotheek Den Haag, from Community to other experiences you might love.