CoderDojo Nijmegen #135: dojo
Wat gaan we doen? Daar moeten we nog even over nadenken!
Wat gaan we doen?
Daar moeten we nog even over nadenken! 😉
Algemene info
Bij CoderDojo Nijmegen leren jonge mensen, tussen de 7 en 17 jaar, om te programmeren, websites bouwen, apps ontwikkelen, programma’s te maken, games te maken en meer. Elke maand op een zaterdagmiddag behandelen we een ander onderwerp. CoderDojo maakt leren programmeren een leuke en sociale ervaring.
Wanneer en waar?
Zaterdag 2026-12-12 van 12:00u tot 14:30u. We zijn te gast bij computer museum @ Mosadex e-health.
Inschrijven
We gaan ervan uit dat je (kind) zelf een laptop meeneemt. Mocht dat niet lukken, laat ons dat dan even weten, zodat we een leenlaptop voor je kunnen regelen (we hebben er 3). Kinderen onder de 12 moeten worden begeleid door een ouder/verzorger.
Notabene: u hoeft alleen uw kind(eren) in te schrijven!
No show?
Heb je je ingeschreven maar kun je toch niet, laat het dan op tijd weten! Zo kunnen we mensen op de wachtlijst uitnodigen of een mentor een vrije zaterdag geven. Bij herhaaldelijk niet opdagen zonder afmelding halen we je van de mailinglijst.
Good to know
Highlights
- 2 hours 30 minutes
- In person
Location
computer museum @ Mosadex e-health
Keizer Karelplein 32
6511 NH Nijmegen
How do you want to get there?
