Concertlezing Jan Brokken en Musica Cordis
Just Added

Concertlezing Jan Brokken en Musica Cordis

By Boekhandel De Koperen Tuin

Concertlezing Jan Brokken over Stedevaart met koormuziek in de Geerteskerk, Kloetinge. Een unieke avond vol kunst, muziek en verhalen.

Date and time

Location

Geerteskerk Kloetinge

24 Geertesplein 4481 AN Kloetinge Netherlands

Lineup

Good to know

Highlights

  • 3 hours
  • ALL AGES
  • In person
  • Doors at 7:30 PM

Refund Policy

Refunds up to 7 days before event

About this event

Op 31 oktober geeft Jan Brokken in de Geerteskerk te Kloetinge een concertlezing over zijn boek Stedevaart.

Medewerking wordt verleend door Kamerkoor Musica Cordis o.l.v. Kees Jan de Koning, zanger bij het Nederlands Kamerkoor. (ca. 35 zangers)

Boekhandel De Koperen Tuin is aanwezig met een boekenstand. In de pauze kunt u boeken laten signeren en genieten van een kopje koffie/thee.

Deze bijzondere samenwerking staat garant voor een boeiende avond: Jan Brokken neemt, met zijn bevlogen vertelkunst en grote liefde voor kunst en cultuur, het publiek mee op reis naar zes Europese steden.

De verhalen worden verrijkt met a capella koormuziek en beeld.

Zo wordt bij het hoofdstuk Amsterdam muziek gezongen van Gustav Mahler, staat in Aizpute Peteris Vasks centraal, is Parijs vertegenwoordigd door Satie en klinken stukken van de hand van Shostakovich bij een indrukwekkend verhaal over Sint-Petersburg.

Aanvang: 20.00 uur

Inloop: 19.30 uur

Toegangsprijs: €15,00 inclusief consumptie

Organized by

Altijd iets te beleven bij De Koperen Tuin

Boekhandel De Koperen Tuin is meer dan een winkel – het is een plek vol beleving. We organiseren regelmatig lezingen, signeersessies, boekpresentaties en kinderactiviteiten. In onze gezellige winkel vind je niet alleen boeken, maar ook een speelhoek, een muziekafdeling met tweedehands vinyl én volop inspiratie voor creatieve workshops. Volg onze agenda en blijf op de hoogte van alles wat er speelt!

€15
Oct 31 · 8:00 PM GMT+1