Discussieavond centrum - en stationsomgeving
Date and time
Naar een fraai centrum- en stationsgebied in Best: denk en discussieer met ons mee op dinsdagavond 15 februari in BioBest.
About this event
D66 Best organiseert op dinsdag 15 februari om 19.30 uur voor alle belangstellenden een discussieavond in BioBest met als thema: ‘Naar een fraai centrum- en stationsgebied in Best’
De bijeenkomst gaat zeker door, maar versoepelingen van de coronamaatregelen zijn op moment van schrijven nog niet bekend. Eventueel wordt voor de avond naar een deels of volledig online bijeenkomst uitgeweken.
Tickets zijn gratis en te bestellen via deze site. Klik op registreer/ register.
Vragen? Mail ons: d66best@gmail.com
Over deze avond: in gesprek
Dinsdagavond 15 februari wil D66 het gesprek aangaan met inwoners die zich betrokken voelen bij de ontwikkelingen in het centrum van Best, inclusief het stationsgebied. Met name met deskundigen die eerder betrokken waren bij de verfraaiing van wegen en openbare ruimte in het centrum en met ondernemers die willen investeren in een fraai woon-/winkel-/verblijfsgebied. Enkele inleiders zullen die avond hun visie geven op het proces en de keuzemogelijkheden. Waarna een interactieve discussie volgt onder leiding van Marlie Bongaerts, kandidaat-raadslid (nr. 3) voor D66. Inwoners van Best zijn van harte welkom op 15 februari.