Driedaagse Meditatie-retreat

Driedaagse Meditatie-retreat

By Blauwe Oase

Mediteer – en ervaar wie je in essentie bent.

Date and time

Location

Stationsweg 2d

2d Stationsweg 3771 VH Barneveld Netherlands

Good to know

Highlights

  • 2 days, 3 hours
  • In person
  • Free venue parking
  • Doors at 11:30 AM

Refund Policy

Refunds up to 7 days before event

About this event

Other

Driedaagse Meditatie-retreat

Mediteer – en ervaar wie je in essentie bent.

In deze driedaagse retraite staat meditatie centraal als krachtig instrument om te vertragen, stil te zijn en opnieuw te voelen wie jij in je kern bent.
Drie dagen lang zak je dieper in jezelf, in jouw unieke blauwdruk, begeleid in een veilige en ondersteunende omgeving.

Tijdens elk dagdeel nodigen we je uit om via meditatie contact te maken met het huidige moment. Meditatie helpt je om echt te voelen, je geest te verzachten en je innerlijke stem te horen. Er is niets dat ‘moet’, alleen ruimte om te ‘zijn’ – precies zoals je nu bent.

Deze retraite is geen opleiding of prestatiegerichte ervaring. Het is een uitnodiging tot diepgaand zelfonderzoek, innerlijke rust en heling via bewuste aandacht. Wij zorgen deze drie dagen volledig voor jou. Met rust, ruimte, voeding en begeleiding.

Voor wie is deze retraite?
Voor iedereen die:

  • Wil thuiskomen in zichzelf
  • De stilte en kracht van meditatie wil ervaren
  • Openstaat voor innerlijke groei, heling en bewustwording
  • Even los wil komen van de hectiek van alledag

Of je nu voor de eerste keer deelneemt of al vaker bent geweest – elke editie biedt een nieuw veld van aanwezigheid, inzicht en verbinding.

Praktische informatie

  • Trainer: NLP Master Trainer Alex Vaassen
  • Locatie: De Blauwe Oase – Landgoed Schaffelaar, Stationsweg 2d Barneveld.
  • Data: 5-6-7 mei 2026
    o Dag 1, 5 mei: 12-21 uur
    o Dag 2, 6 mei: 12-21 uur
    o Dag 3, 7 mei: 10-15 uur
  • Inclusief:
    o Verse, voedzame maaltijden: diner, ontbijt, lunch, fruit & snacks
    o Overnachting op locatie – in de hoeve, de deel, een tent of nabijgelegen hotel . Neem hiervoor contact met ons op. Overnachting is niet in de prijs inbegrepen.
    o Een veilige en ondersteunende bedding om jezelf echt te ontmoeten
  • Investering: €595,-


Organized by

Blauwe Oase

Followers

--

Events

--

Hosting

--

€595
May 5 · 12:00 PM GMT+2