Kom de sfeer proeven, en neem deel aan het belevingsprogramma, bij recreatie-/vakantiepark Soof Retreats, aan de Rijn, in Eck en Wiel.
Soms ontstaat iets nieuws niet achter een bureau, maar op een plek waar natuur, rust en beleving samenkomen.
Komende vrijdag en zaterdag openen we samen met Soof aan de Rijn de deuren voor een bijzondere kennismaking.
Tijdens deze open dagen krijg je niet alleen een kijkje achter de schermen van deze unieke plek aan de Rijn, maar kun je ook ervaren wat er de komende periode binnen het belevingsprogramma, en de toekomstige dome (de Slow Space) gaat ontstaan.
Gedurende de dag kun je deelnemen aan verschillende onderdelen van het belevingsprogramma, waaronder:
🌿 Embodied Experience
🎧 Silent Disco
🔥 Rage Area
🎶 Sound Journey
Daarnaast is er gelegenheid om Soof vanaf het water te ontdekken tijdens een boottocht, te genieten van de natuurlijke omgeving én gebruik te maken van het verwarmde zwembad.
Geen volledig retreat.
Geen vastomlijnd programma.
Wel een uitnodiging om te vertragen, te beleven en alvast te proeven van wat hier in ontwikkeling is.
📍 Soof aan de Rijn
📅 Vrijdag 19 juni | 16.00 - 20.00 uur
📅 Zaterdag 20 juni | 10.00 - 16.00 uur
🎟 Gratis toegankelijk
De oorspronkelijke One Day Embodied Experience verschuiven Lizette en ik naar een later moment. In plaats daarvan stellen we deze dagen open voor iedereen die nieuwsgierig is naar het belevingsprogramma (Embodied Experience), evenals de mensen die het faciliteren als overige gasten, en de bijzondere plek die Soof aan de Rijn aan het worden is.
Voel je welkom.
Liefs,
Wanda
Innervibez | Slow Space
Good to know
Highlights
- all ages
- In person
- Free parking
Location
Soof aan de Rijn
10B Rijnbandijk
4024 BM Eck en Wiel
How do you want to get there?
