Met de Provinciale Statenverkiezingen van 2027 in zicht, nodigt de fractie van JA21 Overijssel u graag uit voor een kennismaking in Zwolle!
Met de Provinciale Statenverkiezingen van 2027 in zicht, nodigt de fractie van JA21 Overijssel u graag uit voor een kennismaking op het provinciehuis in Zwolle!
Tijdens deze bijeenkomst is er tijd voor een goed gesprek met onze Statenleden en de overige fractieleden. U krijgt de gelegenheid om al uw vragen te stellen over het werk als Provinciaal Statenlid en wat er speelt in Overijssel. Natuurlijk krijgt u ook een rondleiding door het provinciehuis.
Vervolgens nodigen wij u uit om mee te lunchen, deze is inclusief. Om 13.00 start de Provinciale Statenvergadering, u bent van harte welkom om deze (deels) vanaf de publieke tribune te volgen. Er is geen gezamenlijke afsluiting, u kunt vertrekken wanneer u dat wilt.
Toegang is gratis.
Aanmelden is mogelijk t/m 19 september 2026.
Good to know
Highlights
- 2 hours 45 minutes
- In person
Location
Provinciehuis Overijssel
2 Luttenbergstraat
8012 EE Zwolle
How do you want to get there?

Agenda
-
Inloop
-
Kennismaking met de fractie + rondleiding provinciehuis
-