Inspire & connect | AI in de praktijk: Van chatten met AI naar samenwerken

Inspire & connect | AI in de praktijk: Van chatten met AI naar samenwerken

Overview

AI in de praktijk: van interesse naar impact. Ontdek op 9 september hoe je AI inzet voor échte waarde, innovatie en resultaat.

AI in de praktijk: Van chatten met AI naar samenwerken met AI

AI verandert de manier waarop we werken, communiceren en innoveren. Maar hoe zet je AI daadwerkelijk om in concrete resultaten? Tijdens Inspire & Connect op 9 september ontdek je hoe organisaties AI vandaag al succesvol toepassen, welke kansen er liggen en hoe je zelf de volgende stap kunt zetten.

Mede daarom staat de komende editie van Inspire & Connect op 9 september 2026 volledig in het teken van Artificial Intelligence.

Vanwege de grote interesse gaan we verder waar we op 1 juni zijn gebleven. We zijn dan ook verheugd dat Alex Klein (Prompt Gorilla's) opnieuw aanwezig is om zijn kennis, ervaringen en nieuwste inzichten te delen over de praktische toepassing van Claude.

Daarnaast verwelkomen we Robin van Veen met zijn inspirerende keynote "De 4 Lagen van AI-Adoptie".

Veel organisaties blijven steken bij de eerste stap van AI-gebruik: af en toe een vraag stellen aan ChatGPT, Claude of Gemini. Maar de echte kracht van AI begint pas daarna. Robin neemt ons mee langs vier niveaus van AI-adoptie:

  • Laag 1 – Chat AI
    Je praat met AI. Handig, maar jij doet nog steeds al het werk.
  • Laag 2 – Agentic Working
    AI voert taken voor je uit via skills en koppelingen. Jij houdt de controle, maar de uitvoering verschuift.
  • Laag 3 – Semi-Autonome Agents
    Agents werken zelfstandig op de achtergrond. Denk aan dagelijkse briefings, lead-verrijking en rapportages die automatisch worden uitgevoerd.
  • Laag 4 – Volledig Autonoom
    Een organisatie waarin AI werk verdeelt, monitort en oplevert. Van marketing tot sales en dienstverlening, met de ondernemer als regisseur in plaats van uitvoerder.

Na deze sessie heb je een helder beeld van waar jouw organisatie vandaag staat, welke volgende stap mogelijk is en welke AI-agents nu al succesvol in de praktijk worden ingezet.

Programma:

17:00-18:00 Inloop
18:30-19:30 Diner
19:30-19:40 Opening SMG/NP/ROG/RG
19:40- 20:30 Keynote Robin van Veen
20:30-20:45 Pauze
20:45- 21:30 Keynote Alex Klein
21:30 Netwerkborrel

AI ontwikkelt zich in hoog tempo en verandert de manier waarop we werken, communiceren en ondernemen. Deze avond biedt inspiratie, concrete praktijkvoorbeelden en volop gelegenheid om ervaringen uit te wisselen met andere professionals die nieuwsgierig zijn naar de mogelijkheden van AI.

Woensdag 9 september 2026
Aanvang: 17:00 uur
De Krachtcentrale, Huizen
Thema: AI

Laat je inspireren, ontmoet gelijkgestemden en ontdek hoe AI de toekomst van ondernemen vormgeeft.

Wij kijken ernaar uit je te verwelkomen bij Inspire & Connect!

Good to know

Highlights

  • 5 hours
  • In person

Refund Policy

Refunds up to 7 days before event

Location

Cafe Restaurant De Krachtcentrale

76 Havenstraat

1271 AG Huizen

How do you want to get there?

Map
Organized by
Report this event

More events from Recruitment Group

Discover more events from Recruitment Group, from Science & Tech to other experiences you might love.