Ben jij DSLR-gebruiker en nieuwsgierig naar de overstap naar Canon’s EOS R mirrorless systeem? Tijdens deze gratis lezing bij Kamera Express Groningen maak je op een laagdrempelige manier kennis met de voordelen en mogelijkheden van het Canon EOS R-systeem.
Canon-expert Richard van 't Hof neemt je in een inspirerende sessie mee in de wereld van spiegelloos fotograferen. Hij laat zien hoe het EOS R-systeem zich heeft ontwikkeld tot een volwassen, veelzijdig platform — van instapmodel tot high-end camera, inclusief een uitgebreid aanbod aan RF-objectieven.
Wat kun je verwachten?
Tijdens de lezing vertelt Richard over:
- De ontwikkeling van DSLR naar mirrorless
- De voordelen van het EOS R-systeem ten opzichte van spiegelreflexcamera’s
- De verschillende cameramodellen binnen de R-serie
- De RF-lenslijn en de overstap van EF naar RF
- Een verdiepende blik op de Canon EOS R5 Mark II
Na de lezing is er ruimte voor vragen tijdens een Q&A en kun je zelf aan de slag tijdens de touch & try-sessie. Hier krijg je de kans om diverse Canon-camera’s en lenzen uit te proberen onder begeleiding van de Canon specialisten.
Praktische informatie
- 📍 Locatie: Kamera Express Groningen
- 📅 Datum: 15 november 2025
- 🕙 Tijd: 10:00 – 11:30 uur
- 🎓 Niveau: DSLR-gebruikers (Canon en non-Canon)
- 💸 Kosten: Gratis
- 👥 Max. aantal deelnemers: 15
Voor wie is deze lezing?
Voor iedereen die:
- Een spiegelreflexcamera gebruikt en overweegt over te stappen op mirrorless
- Meer wil weten over het Canon EOS R-systeem
- RF-objectieven van dichtbij wil ervaren
- Zich wil laten inspireren door een ervaren Canon-ambassadeur
Meld je snel aan en ontdek wat het EOS R-systeem en de nieuwe Canon EOS R5 Mark II kunnen betekenen voor jouw fotografie!