LIFF Filmquiz Online
Event Information
About this Event
Hoe werkt het?
1. Stel een team samen met maximaal vijf vrienden.
2. Roep één iemand uit tot teamcaptain.
3. De team captain meldt zich aan door een kaartje voor €5,50 (per team) aan te schaffen. Met deze bijdrage bekostigen we een leuk prijsje voor de winnaars en steunen we tevens samen de Leidse horeca.
4. Komende filmquiz zal via Youtube live gestreamd worden. Geen account smaccount voor nodig. :)
5. Uiterlijk om 18:00 ontvangt de teamcaptain een mail met alle praktische informatie en antwoordformulieren. Lees deze goed door en deel het met je teamgenoten!
6. Zorg ervoor dat je onderling met je team kan overleggen tijdens de filmquiz. Sommigen doen dat via Zoom, MSteams of Jitsi. De teamcaptain kan de link naar de filmquiz openen en zijn/haar scherm delen met de teamgenoten. De teamcaptain vult ook de antwoordformulieren in en mailt die naar info@liff.nl als daarom gevraagd wordt.
7. Om 20.00 uur verzamelen we via de link die de team koning(in) ontvangt.
Regels
We vertrouwen er natuurlijk blind op dat jullie niet vals zullen spelen, maar vermelden het toch even: je mag geen gebruik maken van (online) hulplijnen!
Handige tips
Zet alle andere apparaten op je wifi netwerk uit voor optimale beeld- en geluidskwaliteit.
Omring jezelf met snacks en drinks, zodat je tijdens de quiz niks hoeft te missen!