Francis van Broekhuizen is een van de bekendste operazangeressen van Nederland en een vurig pleitbezorger van de schoonheid en werking van klassieke muziek.
In het concert Amore e Musica zingt zij haar favoriete aria’s en liederen over de liefde. Met haar directe, droogkomische toon vertelt ze waarom deze muziek haar zo raakt en welke rol die speelt in haar persoonlijke leven.
Op het programma staan werken van o.a. Schubert, Fauré, Massenet, Cilea en Verdi, en natuurlijk haar lijflied Amore e Musica, gecomponeerd door Gregor Bak.
Praktische informatie
Aanvang: woensdag 29 oktober 2025, 20.00 uur
Duur: 120 minuten
Locatie: Abdijkerk, Willem III Straat 40, 2552 BS Den Haag
Reserveren is nodig en kan gratis via Eventbrite.
Niet alle kaartjes komen tegelijk online. Op 15 oktober en 29 oktober worden er nieuwe kaartjes vrijgegeven. Is jouw favoriete evenement al uitverkocht? Kom dan op die dagen terug en check deze pagina opnieuw!
Ontdek Cultureel Loosduinen in 2025!
Loosduinen bruist dit najaar tijdens de negende editie van Loosduinen Gaat Los. Vijf dagen lang staat het stadsdeel in het teken van muziek, theater, kunst en gezelligheid. Er zit voor iedereen wel iets leuks bij.