Artistieke dagretreat aan zee. Een dag vol introspectie, inspiratie en speelse creativiteit.
De zee spoelt aan, trekt zich terug en begint opnieuw. Wat als jij een hele dag mag meebewegen op het ritme van de zee?
Tijdens deze artistieke dagretreat nodigen zeemeerminnen Dette van Zeeland (Golven Maken) en Nathalie De Neve (Human Garden) je uit om te vertragen, te voelen, te creëren en een diepe verbinding te maken met jezelf.
De zee is onze gids en inspiratiebron. We keren naar binnen, nodigen de stilte uit en brengen ons onderzoek speels naar buiten. Onze dag beweegt tussen stilte en expressie, tussen speelsheid en verdieping. We spelen met zand, woorden, beweging en verbeelding en laten ons verrassen door wat er ontstaat.
Een artistieke ervaring waarin jouw intuïtie je mag leiden. Waarin je eigen bron gevoed wordt en je overstroomt van alle verfrissende inzichten, nieuwe perspectieven en de ruimte die je in jezelf vindt.
Gedragen door twee zeemeerminnen die zijn aangespoeld aan deze kust, gewassen door het water en gekust door het zout. Met zachte creativiteit en oprechte aandacht brengen ze de muze in jou tot leven.
Praktisch
Datum: zaterdag 19/26 september of zondag 20/27 september
Locatie: De Zeedijk in Oostende, nabij het kunstwerk Rock Strangers van Arne Quinze. Meer details over de exacte plaats van afspraak volgen na inschrijving.
We lunchen samen in Et Alors, op eigen kosten.
Investering
Vroegboekkorting tot 1 augustus: 99 euro exclusief 21% btwVanaf 2 augustus is de prijs 122 euro exclusief 21% btw. Beperkt aantal plaatsen.
Voor wie
Niet enkel voor vrouwelijke muzes!
Voor iedereen die zin heeft in herbronning aan zee, persoonlijke ontwikkeling, reflectie, intentie en zoute creativiteit.
Good to know
Highlights
- 7 hours
- In person
- Doors at 10:30 AM
Refund Policy
Location
Beaufort Beeldenpark: Rock Strangers - Arne Quinze
Albert I-promenade
8400 Oostende
How do you want to get there?
