Ontdek jouw verhaal – schrijfworkshop door Jannah Loontjens (Blocknotes)
Ontdek de kracht van jouw eigen verhaal tijdens deze bijzondere schrijfworkshop in de bibliotheek!
Over de workshop
Onder begeleiding van schrijfster Jannah Loontjens (bekend van o.a. haar romans, gedichten en opiniestukken) ga je zelf aan de slag met creatief schrijven. Laat je raken door persoonlijke verhalen en ervaar hoe schrijven ruimte geeft, verbindt en nieuwe perspectieven biedt!
Wat is Blocknotes?
Stichting Blocknotes organiseert schrijfgroepen in diverse gevangenissen waarin schrijvers in detentie met gevestigde auteurs samenwerken. Gedichten, verhalen en spoken word. Het gaat over álle aspecten van het leven. Het doel? Mensen in hun kracht zetten en werken aan talenten. En ondertussen ervoor zorgen dat het literaire veld in Nederland wordt aangevuld met andere stemmen. Inmiddels zijn er schrijfgroepen in verschillende gevangenissen in Nederland.
Verhalen en gedichten beluisteren met de audioinstallatie
Van 10 augustus tot en met 24 augustus kun je in Bibliotheek Nieuw Waldeck gratis verhalen en gedichten beluisteren van schrijvers in detentie met een interactieve audioinstallatie. De schrijvers vertellen óók over het hoe en waarom van hun werk, waar ze inspiratie vandaan halen, wat schrijven in gevangenschap betekent. Kom langs!
Praktische informatie
Aanvang: vrijdag 14 augustus, 15.00 uur
Duur: max. 2 uur
Locatie: Bibliotheek Nieuw Waldeck
Reserveren: reserveren is gratis en kan via onderstaande knop!
Good to know
Highlights
- 2 hours
- In person
Location
Bibliotheek Nieuw Waldeck
141 Rossinilaan
2551 MR Den Haag
How do you want to get there?
