Queer Notes x Faluma: Sense of belonging
Just Added

Queer Notes x Faluma: Sense of belonging

By Bibliotheek Den Haag

Kom langs bij deze unieke poëziemiddag met inspirerend en nieuw geluid uit de queer gemeenschap van Den Haag.

Date and time

Location

Centrale Bibliotheek

Spui 68 2511 BT Den Haag Netherlands

Lineup

Good to know

Highlights

  • 2 hours
  • In person

About this event

Community • LGBT

In de uitwisseling van culturen, talen en verlangens zoeken we naar het gevoel van thuis-zijn. Tijdens deze Poetry Afternoon weven dichters bruggen van woorden — naar een ruimte waar queerness niet slechts is wat je bent, maar waar je mag zijn.

Wat kun je verwachten?

Demi Vreden, host en founder van Faluma, verzorgt deze bijzondere Queer Notes editie waarbij we luisteren en genieten van verschillende voordrachten in het thema 'sense of belonging'.

We starten met een voordracht van Babeth Fondchi, luisteren daarna naar een muzikale performance van Robinson Jouwe en worden daarna meegenomen in de voordrachten van Sadiq-A en Melissa Knollenburg. Na hun optredens is het podium vrij voor een open mic. Voel je dus vrij om je woorden met ons te delen!

Organized by

Bibliotheek Den Haag

Followers

--

Events

--

Hosting

--

Free
Nov 9 · 3:00 PM GMT+1