2de Nacht van de brandweer 30+ fuif met DJ Zoemba DiGUYtaal2de Nacht van de brandweer 30+ fuif met DJ Zoemba DiGUYtaalza., sep. 6, 21:00Michellaan 10 • Leopoldsburg€ 11,68Sla 2de Nacht van de brandweer 30+ fuif met DJ Zoemba DiGUYtaal op in je collectie.Deel 2de Nacht van de brandweer 30+ fuif met DJ Zoemba DiGUYtaal met je vrienden.
ERFOLGhochX Tag der Inspiration und BegegnungenERFOLGhochX Tag der Inspiration und Begegnungenvr., sep. 26, 15:45Aachener-und-Münchener-Allee 9 • Aachen€ 106,66Sla ERFOLGhochX Tag der Inspiration und Begegnungen op in je collectie.Deel ERFOLGhochX Tag der Inspiration und Begegnungen met je vrienden.
Tips van de Meester - Weven op groot getouw met 10spottingTips van de Meester - Weven op groot getouw met 10spottingdi., feb. 10, 10:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 273,78Sla Tips van de Meester - Weven op groot getouw met 10spotting op in je collectie.Deel Tips van de Meester - Weven op groot getouw met 10spotting met je vrienden.
Tips van de Meester – Van netel tot textiel met Stef LemmensTips van de Meester – Van netel tot textiel met Stef Lemmensdo., sep. 18, 10:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 132,25Sla Tips van de Meester – Van netel tot textiel met Stef Lemmens op in je collectie.Deel Tips van de Meester – Van netel tot textiel met Stef Lemmens met je vrienden.
Tips van de Meester – VAKlab x Texture: Naaldvilten met Alexander MarinusTips van de Meester – VAKlab x Texture: Naaldvilten met Alexander Marinusdo., apr. 30, 10:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 179,43Sla Tips van de Meester – VAKlab x Texture: Naaldvilten met Alexander Marinus op in je collectie.Deel Tips van de Meester – VAKlab x Texture: Naaldvilten met Alexander Marinus met je vrienden.
Tips van de Meester - Papierscheppen met An-Sofie VanheesTips van de Meester - Papierscheppen met An-Sofie Vanheesdo., jun. 4, 13:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 127,01Sla Tips van de Meester - Papierscheppen met An-Sofie Vanhees op in je collectie.Deel Tips van de Meester - Papierscheppen met An-Sofie Vanhees met je vrienden.
Tips van de Meester – Kumiko met Oku wood ProjectsTips van de Meester – Kumiko met Oku wood Projectsdo., feb. 5, 09:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 147,97Sla Tips van de Meester – Kumiko met Oku wood Projects op in je collectie.Deel Tips van de Meester – Kumiko met Oku wood Projects met je vrienden.
Talk – Archeologie van de toekomst door Tsuyoshi TaneTalk – Archeologie van de toekomst door Tsuyoshi Tanedi., mei 12, 18:30Kasteel van Bokrijk • Genk€ 9,06Sla Talk – Archeologie van de toekomst door Tsuyoshi Tane op in je collectie.Deel Talk – Archeologie van de toekomst door Tsuyoshi Tane met je vrienden.
Tips van de Meester - Botanisch tekenen en printen met Marylène MadouTips van de Meester - Botanisch tekenen en printen met Marylène Madoudi., mei 26, 09:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 121,76Sla Tips van de Meester - Botanisch tekenen en printen met Marylène Madou op in je collectie.Deel Tips van de Meester - Botanisch tekenen en printen met Marylène Madou met je vrienden.
TIPS VAN DE MEESTER - Social media als PR-tool met Aurélie De BurbureTIPS VAN DE MEESTER - Social media als PR-tool met Aurélie De Burburedo., nov. 13, 10:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 95,55Sla TIPS VAN DE MEESTER - Social media als PR-tool met Aurélie De Burbure op in je collectie.Deel TIPS VAN DE MEESTER - Social media als PR-tool met Aurélie De Burbure met je vrienden.