De kunst van circulair ondernemen! Avond #3, AalstDe kunst van circulair ondernemen! Avond #3, Aalstdo., nov. 27, 17:00Walstroom - Makershaven • AalstGratisSla De kunst van circulair ondernemen! Avond #3, Aalst op in je collectie.Deel De kunst van circulair ondernemen! Avond #3, Aalst met je vrienden.
HET VERHAAL VAN DE POEKEBEEK EN DE OUDE MANDELHET VERHAAL VAN DE POEKEBEEK EN DE OUDE MANDELdo., jul. 24, 14:00Markt • TieltGratisSla HET VERHAAL VAN DE POEKEBEEK EN DE OUDE MANDEL op in je collectie.Deel HET VERHAAL VAN DE POEKEBEEK EN DE OUDE MANDEL met je vrienden.
KOM GENIETEN VAN HET WALBOSKOM GENIETEN VAN HET WALBOSzo., jul. 6, 14:30Den Oude Wal • TieltGratisSla KOM GENIETEN VAN HET WALBOS op in je collectie.Deel KOM GENIETEN VAN HET WALBOS met je vrienden.
Avond van het Spannende BoekAvond van het Spannende Boekvr., jun. 20, 19:00Standaard Boekhandel • AalstGratisSla Avond van het Spannende Boek op in je collectie.Deel Avond van het Spannende Boek met je vrienden.
Lasercut-initiatie in de wondere wereld van het BUDA::labLasercut-initiatie in de wondere wereld van het BUDA::labwo., sep. 24, 19:30Buda::lab • Kortrijk€ 22,17Sla Lasercut-initiatie in de wondere wereld van het BUDA::lab op in je collectie.Deel Lasercut-initiatie in de wondere wereld van het BUDA::lab met je vrienden.
personeelsvergadering: Strategie van het gelukpersoneelsvergadering: Strategie van het gelukwo., jun. 18, 17:30De Schouw • LichterveldeGratisSla personeelsvergadering: Strategie van het geluk op in je collectie.Deel personeelsvergadering: Strategie van het geluk met je vrienden.
Open Day United Rentals: De toekomst van de Gentse HavenOpen Day United Rentals: De toekomst van de Gentse Havendo., jun. 19, 12:00Industriepark Rosteyne 11 • ZelzateGratisSla Open Day United Rentals: De toekomst van de Gentse Haven op in je collectie.Deel Open Day United Rentals: De toekomst van de Gentse Haven met je vrienden.
Van Kalf tot Kampioen - AalterVan Kalf tot Kampioen - Aalterdi., jun. 24, 10:30Vaartlaan 42 • AalterGratisSla Van Kalf tot Kampioen - Aalter op in je collectie.Deel Van Kalf tot Kampioen - Aalter met je vrienden.
Lasercut-initiatie in de wondere wereld van het BUDA::labLasercut-initiatie in de wondere wereld van het BUDA::labwo., jun. 4, 19:30Buda::lab • Kortrijk€ 22,17Sla Lasercut-initiatie in de wondere wereld van het BUDA::lab op in je collectie.Deel Lasercut-initiatie in de wondere wereld van het BUDA::lab met je vrienden.
Kunst en energie ontdekkenKunst en energie ontdekkenmorgen om 14:00Millenniumstraat 42 • WaregemGratisSla Kunst en energie ontdekken op in je collectie.Deel Kunst en energie ontdekken met je vrienden.