Venster Acties
Even Polsen Wat Er Aan De Hand Is - Tilburg
Xpert Clinics Hand- en polszorg nodigt u van harte uit om deel te nemen aan de nascholing op dinsdag 4 april in Tilburg.
Waar en wanneer
Datum en tijd
di. 4 apr. 2023 18:00 - 21:00 CEST
Locatie
Xpert Clinics Hand en Polszorg Tilburg 114 Warmondstraat 5036 BT Tilburg Netherlands
Over dit evenement
- 3 uren
- eTicket voor mobiel
Xpert Clinics Hand- en polszorg nodigt u van harte uit om deel te nemen aan de nascholing op dinsdag 4 april in Tilburg. Tijdens deze nascholing bespreken we de differentiaaldiagnostiek van de triggerfinger, CTS en Quervain. (Patho) fysiologie, symptomen en behandeling worden besproken door een handchirurg en een handtherapeut.
Specifiek wordt ingegaan op wat u als huisarts kunt doen en wanneer het zinvol is om door te verwijzen. Naast een interactief theoretisch deel volgt ook een vaardigheidstraining injectietechnieken.
Doelstelling van deze praktische en interactieve nascholing is verbreding van kennis en vaardigheden op gebied van hand – en polsproblematiek volgens de NHG standaard.
Wij hopen u te mogen begroeten op 4 april aanstaande.