Talk – Buiten de lijntjes kleuren door Jan-Jan Van EsscheTalk – Buiten de lijntjes kleuren door Jan-Jan Van Esschedo., apr. 2, 18:30Kasteel van Bokrijk • Genk€ 9,06Sla Talk – Buiten de lijntjes kleuren door Jan-Jan Van Essche op in je collectie.Deel Talk – Buiten de lijntjes kleuren door Jan-Jan Van Essche met je vrienden.
Atelier+ – Creëren met papierpulp met Debbie WijskampAtelier+ – Creëren met papierpulp met Debbie Wijskampvr., mei 8, 13:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 100,80Sla Atelier+ – Creëren met papierpulp met Debbie Wijskamp op in je collectie.Deel Atelier+ – Creëren met papierpulp met Debbie Wijskamp met je vrienden.
Atelier+ – Kader met geperste bloemen met LiefsAtelier+ – Kader met geperste bloemen met Liefsza., mei 9, 10:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 95,55Sla Atelier+ – Kader met geperste bloemen met Liefs op in je collectie.Deel Atelier+ – Kader met geperste bloemen met Liefs met je vrienden.
Tips van de Meester - Papierscheppen met An-Sofie VanheesTips van de Meester - Papierscheppen met An-Sofie Vanheesdo., jun. 4, 13:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 127,01Sla Tips van de Meester - Papierscheppen met An-Sofie Vanhees op in je collectie.Deel Tips van de Meester - Papierscheppen met An-Sofie Vanhees met je vrienden.
Masterclass - onderzoek naar reliëf en volume met Anaëlle RenaultMasterclass - onderzoek naar reliëf en volume met Anaëlle Renaultvr., mrt. 13, 10:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 310,48Sla Masterclass - onderzoek naar reliëf en volume met Anaëlle Renault op in je collectie.Deel Masterclass - onderzoek naar reliëf en volume met Anaëlle Renault met je vrienden.
Atelier+ - Papieren Bloemen met WilderAtelier+ - Papieren Bloemen met Wilderza., feb. 7, 13:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 90,84Sla Atelier+ - Papieren Bloemen met Wilder op in je collectie.Deel Atelier+ - Papieren Bloemen met Wilder met je vrienden.
ATELIER+ - Botanisch tekenen met Marylène MadouATELIER+ - Botanisch tekenen met Marylène Madouza., nov. 8, 13:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 65Sla ATELIER+ - Botanisch tekenen met Marylène Madou op in je collectie.Deel ATELIER+ - Botanisch tekenen met Marylène Madou met je vrienden.
Atelier+ - Seizoenskrans maken met WilderAtelier+ - Seizoenskrans maken met Wilderza., nov. 29, 13:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 97Sla Atelier+ - Seizoenskrans maken met Wilder op in je collectie.Deel Atelier+ - Seizoenskrans maken met Wilder met je vrienden.
Atelier+ – Bloemenkrans in glas met Sofie JanssenAtelier+ – Bloemenkrans in glas met Sofie Janssenza., mrt. 7, 09:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 163,70Sla Atelier+ – Bloemenkrans in glas met Sofie Janssen op in je collectie.Deel Atelier+ – Bloemenkrans in glas met Sofie Janssen met je vrienden.
ATELIER+ - Maretak in glas met Sofie JanssenATELIER+ - Maretak in glas met Sofie Janssenza., dec. 13, 09:00Kasteel van Bokrijk • Genk€ 110Sla ATELIER+ - Maretak in glas met Sofie Janssen op in je collectie.Deel ATELIER+ - Maretak in glas met Sofie Janssen met je vrienden.