Sip and Make - schaaltje schilderen workshop
- Ages 18+
Creatieve borrelworkshops. Hier draait alles om ontspannen en verbinden, terwijl je geniet van een gezellig drankje.
Date and time
Location
The Studio - Professor Carrasohof 2
Professor Carrasohof 2 5617BP Eindhoven NetherlandsRefund Policy
About this event
- Free venue parking
Wat is Sip and Make:
Sluit aan bij Sip and Make, creatieve borrelworkshops georganiseerd door Studio Madeleine Scholtes. Hier draait alles om ontspannen en verbinden, terwijl je geniet van een gezellig drankje.
Of je nu alleen komt of met vrienden, deze workshops zijn de perfecte manier om even af te schakelen van de dagelijkse drukte. Laat je inspireren, leer nieuwe technieken en ga naar huis met een unieke, zelfgemaakte creatie. Je hoeft geen ervaring te hebben; wij begeleiden je stap voor stap.
Wat kun je verwachten:
- 3 uur workshop
- Leeftijd 21-35
- Taal: Nederlands
Tijdens de drie uur durende workshop ontvangt Madeleine, de host, de deelnemers aan een mooi gedekte tafel. Aanwezig zijn alle benodigde materialen, muziek, inspiratiebeelden, een basisintroductie en begeleiding. Natuurlijk zorgen we ook voor drankjes en snacks. Het enige dat je hoeft mee te nemen, is een fijne sfeer!
Activiteitomschrijving:
Tijdens deze workshops werken we op ronde witte schaaltje van 21 cm breed. We maken gebruik van een variatie aan kwasten, zodat je verschillende technieken kunt ontdekken. Daarnaast werken we met acrylverf, die je zelf tot de perfecte kleur kunt mengen. Ook zijn er föhns aanwezig, zodat je je werk tussen de lagen door kunt drogen.
LET OP: Voor deze editie kan je kiezen om je werkje te voorzien van een speciale coating. Hiervoor wordt 5 euro extra gerekend. Dit kan je ter plekke aangeven. Je werkte blijft dan in de studio en kan een week later opgehaald worden.
Locatie:
Adres:
Professor Carrasohof 2, Eindhoven
(± 7 minuten lopen vanaf Station Strijp-S)
Parkeren:
Gratis parkeren is mogelijk op ongeveer 5 minuten loopafstand, bijvoorbeeld in de Eikenstraat en de omliggende straten. Let op: sommige kleine tussenstraatjes vallen onder betaald parkeren — dus check voor de zekerheid altijd even de borden.
Heb je nog vragen?
Je kunt mij appen of bellen met je vragen: +31 6 55165174
Tot dan! Liefs, Madeleine
Frequently asked questions
Graag 10 minuten voor de workshop aanmelden, om 19:00 begint de introductie.
Ja! Gezellig zelfs.
Gratis parkeren is mogelijk op ongeveer 5 minuten loopafstand, bijvoorbeeld in de Eikenstraat en de omliggende straten. Let op: sommige kleine tussenstraatjes vallen onder betaald parkeren — dus check voor de zekerheid altijd even de borden.