De wereld van zeldzame boeken met Dr. Paul DijstelbergeDe wereld van zeldzame boeken met Dr. Paul Dijstelbergezo., jul. 27, 13:30Amsterdam Antiquarian Bookstore • AmsterdamGratisSla De wereld van zeldzame boeken met Dr. Paul Dijstelberge op in je collectie.Deel De wereld van zeldzame boeken met Dr. Paul Dijstelberge met je vrienden.
Woordvoerders - De wereld van bestuurlijke communicatieWoordvoerders - De wereld van bestuurlijke communicatiewo., sep. 3, 17:00Haparandadam 45 • AmsterdamGratisSla Woordvoerders - De wereld van bestuurlijke communicatie op in je collectie.Deel Woordvoerders - De wereld van bestuurlijke communicatie met je vrienden.
De Wereldclub - Ray KlaassensDe Wereldclub - Ray Klaassensdi., okt. 28, 15:00Van der Valk hotel Nuland • Nuland€ 43,13 - € 48,38Sla De Wereldclub - Ray Klaassens op in je collectie.Deel De Wereldclub - Ray Klaassens met je vrienden.
Veilig Vrouw ZijnVeilig Vrouw Zijnza., okt. 11, 10:00Het Klooster Oude Noorden • RotterdamGratisSla Veilig Vrouw Zijn op in je collectie.Deel Veilig Vrouw Zijn met je vrienden.
Wereldpremière Documentaire 'De Klimaatgeneraal en de Jongeren'Wereldpremière Documentaire 'De Klimaatgeneraal en de Jongeren'di., sep. 9, 19:00Koninklijk Theater Tuschinski | Pathé • Amsterdam€ 99Sla Wereldpremière Documentaire 'De Klimaatgeneraal en de Jongeren' op in je collectie.Deel Wereldpremière Documentaire 'De Klimaatgeneraal en de Jongeren' met je vrienden.
Seminar Traumaverwerking "de boeien die je binden zijn onzichtbaar"Seminar Traumaverwerking "de boeien die je binden zijn onzichtbaar"za., aug. 9, 11:00Televisieweg 2 • AlmereGratisSla Seminar Traumaverwerking "de boeien die je binden zijn onzichtbaar" op in je collectie.Deel Seminar Traumaverwerking "de boeien die je binden zijn onzichtbaar" met je vrienden.
Thom Gerrits - Dit zijn de echteThom Gerrits - Dit zijn de echtevr., okt. 10, 20:00Baltimoreplein 106 • Almere€ 13,50Sla Thom Gerrits - Dit zijn de echte op in je collectie.Deel Thom Gerrits - Dit zijn de echte met je vrienden.
MKB GROEIBORREL gericht op sociaal werkgeverschap: kom uit de startblokkenMKB GROEIBORREL gericht op sociaal werkgeverschap: kom uit de startblokkendi., sep. 9, 15:30Olympisch Stadion Amsterdam • AmsterdamGratisSla MKB GROEIBORREL gericht op sociaal werkgeverschap: kom uit de startblokken op in je collectie.Deel MKB GROEIBORREL gericht op sociaal werkgeverschap: kom uit de startblokken met je vrienden.
Naar een positiever zelfbeeldNaar een positiever zelfbeelddo., jul. 31, 12:00Wijkcentrum "het Klokhuis" • AmersfoortGratisSla Naar een positiever zelfbeeld op in je collectie.Deel Naar een positiever zelfbeeld met je vrienden.
Mode en Duurzaamheid: een Discussie DinerMode en Duurzaamheid: een Discussie Dinervr., sep. 19, 18:00Pension Homeland • Amsterdam€ 33,50Sla Mode en Duurzaamheid: een Discussie Diner op in je collectie.Deel Mode en Duurzaamheid: een Discussie Diner met je vrienden.