BAAS BABBEL: Microstart
Evenementdetails
Beschrijving
◊ BAAS BABBEL | MICROSTART: Lens Lapauw ◊
▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔
BAAS BABBEL, WAT? Op woensdagen organiseert BAAS momenten waarop je met je vragen rond ondernemerschap of je eigen onderneming kan langskomen bij ons op BAAS BURO in Antwerpen.
MICROSTART, WAT? Op woensdag 22 mei vlijt Lens Lapauw van microStart zich neer op BAAS BURO. Je maakt helemaal gratis een half uurtje gebruik van zijn kennis en onze koffie.
microStart financiert starters en gevestigde ondernemers die willen groeien met behulp van kleine leningen. Ze verlenen kredieten van 500 tot 15.000 euro voor een professioneel doeleinde. Ze zijn er voor iedereen die een zaak wil opstarten of reeds zelfstandige is.
Wil je starten als zelfstandige, in hoofd- of bijberoep, maar zie je het bos door de administratieve bomen niet meer? Heb je een extra duwtje in de rug nodig voor je huidige zaak? Of ben je op zoek naar financiering en/of gratis advies?
Wil je gewoon even pingpongen rond je Business Model Canvas of financieel plan? Dat kan ook. Langkomen is de boodschap!
De BAAS BABBEL is helemaal gratis, maar inschrijven is deze keer wel verplicht. Wees er snel bij, de plekken zijn zeer beperkt!
BAAS is een deelwerking van Kavka vzw met steun van Stad Antwerpen. BAAS inspireert, stimuleert en ondersteunt ondernemende jongeren. BAAS creëert ruimte voor jonge ondernemers om van een droom of idee een eigen onderneming te maken.