Venster Acties
Bijeenkomst Meierijstad
Maandag 6 februari organiseren we een avond met stellingen, vragen, presentaties en een interessante lezing.
Waar en wanneer
Datum en tijd
ma. 6 feb. 2023 18:00 - 20:15 CET
Locatie
Stichting Laverhof (Mgr. Bekkershuis) 83 Deken Baekersstraat 5482 JD Schijndel Netherlands
Over dit evenement
Graag nodigen we je uit voor een hele interessante bijeenkomst van het Paramedisch Platform Meijerijstad, op maandag 6 februari 2023.
Marcel Schenkels, anesthesioloog - pijnspecialist van het Bernhoven Ziekenhuis, spreekt op 6 februari over het Pijnnetwerk in onze regio en vertelt over de ervaring en kennis die hij heeft opgedaan. Met natuurlijk aandacht voor de voordelen van deelname aan een netwerk. Daarnaast is Anja Mertens aanwezig, van Robuust. We bespreken stellingen en vragen en de verschillende werkgroepen geven een presentatie.
Het programma
- 18.00 uur: Met collega’s stellingen/vragen bespreken onder het genot van soep en broodjes
- 18.30 uur: Anja Mertens Robuust
- 18.45 uur: Marcel Schenkels over ontwikkelen netwerkzorg (interactie)
- 19.30 uur: Presentatie werkgroepen PPM
- 20.30 uur: Afsluiting door het kernteam
In verband met de soep en de broodjes willen we graag vóór maandag 30 januari weten of je komt. Voor latere aanmeldingen kunnen we geen eten garanderen.
Locatie
Stichting Laverhof, locatie Mgr. Bekkershuis, Deken Baekersstraat 83 in Schijndel
De avond wordt georganiseerd door Werkgroep multidisciplinaire bijeenkomsten Paramedisch Platform Meierijstad