Boekpresentatie nieuwe poëziebundel van Nafiss Nia
Evenementdetails
Over dit evenement
'Ik kom uit een taal waar schoonheid zesentwintig synoniemen heeft en een bijvoeglijk naamwoord de ongekende koningin van grammatica is' - Nafiss Nia
Nafiss Nia werd geboren in Isfahan, Iran en groeide op in een roerige tijd van revolutie en oorlog. Deze periode veranderde haar geboorteland en vormde haar karakter. In haar poëziebundel 26 woorden voor schoonheid schrijft ze over haar geboorteland, over heden en verleden, over haar familie en over het leven van alledag.
Op donderdag 14 februari 2019 presenteert Uitgeverij Orlando vol trots samen met Nafiss Nia haar bundel. Er is een mooi programma samengesteld met lezingen o.a. door de stadsdichter van Amsterdam, K.Schippers, muziek en dans. Na afloop proosten wij op het nieuwe boek.
U bent van harte uitgenodigd hierbij aanwezig te zijn.
Programma
19:00 uur: Inloop en ontvangst
19:30-19:35 uur: Openingswoord door Uitgeverij Orlando
19.35 -20.15 uur: Start programma
20.15-21:30 uur: Borrel en signeren
Hopelijk tot dan!