Central Cathedral Concert
Evenementdetails
Over dit evenement
Op deze bijzondere zondag namiddag in december tijdens de pandemie zullen wij een hypnotiserend concert verzorgen voor een intiem gezelschap.
De uitvoerende artiesten zijn:
XA4 (Xavier Boot, pianist)NOW (popband met zangeres Féline Spiegel)YAN (Jan van Eerd, vibrafonist, producer)
Programma:
Allereerst zullen de 4 scherzi van Chopin klinken vertolkt door XA4
Vervolgens is er een korte pauze om bij te komen en een kopje thee te drinken.
Na de pauze kunt u luisteren naar de originele composities van NOW, met zang, gitaar, piano en elektronische effecten.
Tot slot neemt YAN featuring XA4 u mee in een muzikale reis van analoge synthesizers, muziek van Philip Glass en klanken met vibrafoon en piano zoals te horen in de hitsingle op Spotify van deze artiesten “Ascent“ https://open.spotify.com/track/1T2eIvSNhlWMwgm5S8V4Dm?si=MkQBi3lvTBuhTFhQHukU2Q.
Locatie en datum/tijdstip:
Het concert zal plaatsvinden op zondag 13 december 2020 in de centrumkerk Bilthoven, Julianalaan 42. Er is parkeergelegenheid, daarnaast is het goed te bereiken met openbaar vervoer, het is op loopafstand van het station Bilthoven.
Het concert begint om 16:00 en vanaf 15:30 is er inloop. Wees op tijd, want bij aanvang van het concert sluiten de deuren en kunt u er niet meer in.
Uiteraard volgen wij alle richtlijnen van het RIVM en is er slechts voor 30 bezoekers plek.
Dit concert is mede mogelijk gemaakt door het Elise Mathilde Fonds