Concert door docenten en hun Master-studenten van Pr. Claus Conservatorium
Evenementdetails
Over dit evenement
Bijna uitverkocht!
Concert door docenten door houtblazers van het Prins Claus Conservatorium. De hoofdvakdocenten Femke IJlstra (saxofoon), Céleste Zewald (klarinet) en Fie Schouten (basklarinet/moderne klarinet) presenteren samen met master-studenten een afwisselend programma. Zij spelen klassieke kamermuziek. De namen van de studenten zijn:
Saxofoons: Carlos Anadon Monteagudo, Alicia Sanchis Gil, Carla Martins Costeira, Astrid Boekel, Celia Serrano, Marcus Rook, Patricia Swart
Klarinetten: Purcell de Noten, Eduardo Doreste, Femke van de Bergh
Fluit: Eline Masereeuw, Marieke Renkema
Hobo: Myrthe Egberink
Fagot: Andreea Chirpac, Ozana Voicila
Het Prins Claus Conservatorium van de Hanzehogeschool Groningen is zeer verbonden met de samenleving in het noorden van Nederland en heeft tegelijkertijd internationale uitstraling en niveau. Hun missie is het opleiden van inspirerende musici die het verschil maken in onze samenleving. In de opleiding hoort het geven van concerten, waar wij hen graag de gelegenheid voor geven.
Het concert is zonder pauze en duurt een uur. Er wordt geen koffie/thee geschonken.
Dit concert wordt georganiseerd door Cultbee, in samenwerking met het Prins Claus Conservatorium, met dank aan vrijwilligers, donateurs (Cultbee is een culturele ANBI), partners, subsidiegevers. Reserveren aanbevolen! Meer informatie: www.cultbee.nl en www.hanze.nl/nld/onderwijs/kunst/prins-claus-conservatorium
Alleen toegang met je "Coronatoegangsbewijs voor in Nederland". Deze officiële QR-code kun je op meerdere manieren verkrijgen en bij de ingang tonen: 1. digitaal op je smart-phone of 2. uitprinten op papier. De website https://coronacheck.nl/nl/ geeft heldere uitleg. Je kunt via deze website de app downloaden voor je smart-phone en/of jouw bewijs uitprinten op papier, na inloggen met je DigiD. Wij controleren je Coronatoegangsbewijs met de officiële Scanner voor CoronaCheck -app (zie: https://coronacheck.nl/nl/scanner/ ). Daarna vragen we je om je identiteitsbewijs te laten zien, zodat we kunnen controleren of de gegevens hetzelfde zijn.