Rondleiding doktersassistenten Wilhelmina KinderziekenhuisRondleiding doktersassistenten Wilhelmina Kinderziekenhuisvr., sep. 19, 11:00Wilhelmina KinderZiekenhuis (WKZ) • UtrechtGratisSla Rondleiding doktersassistenten Wilhelmina Kinderziekenhuis op in je collectie.Deel Rondleiding doktersassistenten Wilhelmina Kinderziekenhuis met je vrienden.
Dag van de Domeinnaam 2025Dag van de Domeinnaam 2025di., sep. 16, 13:00B. Amsterdam • AmsterdamGratisSla Dag van de Domeinnaam 2025 op in je collectie.Deel Dag van de Domeinnaam 2025 met je vrienden.
Laatste yogales in Ons Park van het seizoen 2025!Laatste yogales in Ons Park van het seizoen 2025!za., jul. 26, 10:00Ons Park • Rotterdam€ 10 - € 15Sla Laatste yogales in Ons Park van het seizoen 2025! op in je collectie.Deel Laatste yogales in Ons Park van het seizoen 2025! met je vrienden.
Vastgoedkenniscafé: Optimalisatie van een huurwoning binnen het WWSVastgoedkenniscafé: Optimalisatie van een huurwoning binnen het WWSvr., sep. 12, 15:30de Heeren van Lust • Barendrecht€ 49Sla Vastgoedkenniscafé: Optimalisatie van een huurwoning binnen het WWS op in je collectie.Deel Vastgoedkenniscafé: Optimalisatie van een huurwoning binnen het WWS met je vrienden.
Het Nut van NatuurkundeHet Nut van Natuurkundeza., okt. 4, 11:00Teylers Museum • Haarlem€ 5Sla Het Nut van Natuurkunde op in je collectie.Deel Het Nut van Natuurkunde met je vrienden.
In het spoor van Ad van Goor 2025In het spoor van Ad van Goor 2025do., okt. 30, 13:00St Joriskerk, Amersfoort • Amersfoort€ 25Sla In het spoor van Ad van Goor 2025 op in je collectie.Deel In het spoor van Ad van Goor 2025 met je vrienden.
Wolk van Getuigen dagWolk van Getuigen dagza., aug. 23, 10:00Rozenlaankerk • Ouderkerk aan den IJsselGratisSla Wolk van Getuigen dag op in je collectie.Deel Wolk van Getuigen dag met je vrienden.
Hoe ga je verder na het verlies van je baby in de zwangerschap?Hoe ga je verder na het verlies van je baby in de zwangerschap?zo., sep. 28, 14:30Tuinbouwweg 19c • Maarssen€ 52,57Sla Hoe ga je verder na het verlies van je baby in de zwangerschap? op in je collectie.Deel Hoe ga je verder na het verlies van je baby in de zwangerschap? met je vrienden.
H van HerpenH van Herpenza., aug. 30, 16:00Alard van Herpenplein • Herpen€ 16,92Sla H van Herpen op in je collectie.Deel H van Herpen met je vrienden.
Workshop Gezond & Snel: Van koken voor het gezin tot snacksWorkshop Gezond & Snel: Van koken voor het gezin tot snacksdo., nov. 27, 13:30Workshop Factory • WoerdenGratisSla Workshop Gezond & Snel: Van koken voor het gezin tot snacks op in je collectie.Deel Workshop Gezond & Snel: Van koken voor het gezin tot snacks met je vrienden.