Gratis masterclass verlichting voor interieurontwerpersGratis masterclass verlichting voor interieurontwerpersvr., jun. 23, 09:00Microlab Eindhoven Strijp-S • EindhovenGratisSla Gratis masterclass verlichting voor interieurontwerpers op in je collectie.Deel Gratis masterclass verlichting voor interieurontwerpers met je vrienden.
KennisMakers: Mijn avonturen in de zorgjungleKennisMakers: Mijn avonturen in de zorgjunglema., jun. 19, 14:00Bibliotheek Veldhoven • VeldhovenSla KennisMakers: Mijn avonturen in de zorgjungle op in je collectie.Deel KennisMakers: Mijn avonturen in de zorgjungle met je vrienden.
Voorlees- en doemiddag: FantasiedierenVoorlees- en doemiddag: Fantasiedierenwo., jun. 14, 15:00Bibliotheek Veldhoven • Veldhoven€ 5Sla Voorlees- en doemiddag: Fantasiedieren op in je collectie.Deel Voorlees- en doemiddag: Fantasiedieren met je vrienden.
Kiezen voor talent - met Luc DewulfKiezen voor talent - met Luc Dewulfdo., jun. 1, 18:30Stadsplein 3 • Genk€ 5Sla Kiezen voor talent - met Luc Dewulf op in je collectie.Deel Kiezen voor talent - met Luc Dewulf met je vrienden.
Inspiratie avond 'De Grond van ons Bestaan'Inspiratie avond 'De Grond van ons Bestaan'di., jun. 6, 19:00De Kleine Aarde • Boxtel€ 12,50Sla Inspiratie avond 'De Grond van ons Bestaan' op in je collectie.Deel Inspiratie avond 'De Grond van ons Bestaan' met je vrienden.
KennisMakers: Pittige en pientere peuters en kleutersKennisMakers: Pittige en pientere peuters en kleutersdo., jun. 22, 19:00Bibliotheek Veldhoven • VeldhovenSla KennisMakers: Pittige en pientere peuters en kleuters op in je collectie.Deel KennisMakers: Pittige en pientere peuters en kleuters met je vrienden.
Geschiedeniscafé met Frits van Oostrom over De ReynaertGeschiedeniscafé met Frits van Oostrom over De Reynaertzo., jul. 16, 11:00Boekhandel Van Piere • Eindhoven€ 3,09Sla Geschiedeniscafé met Frits van Oostrom over De Reynaert op in je collectie.Deel Geschiedeniscafé met Frits van Oostrom over De Reynaert met je vrienden.
Workshop haarvlechten voor mama's en dochtertjesWorkshop haarvlechten voor mama's en dochtertjesza., jul. 8, 14:30Coco Loco • Eindhoven€ 17,50Sla Workshop haarvlechten voor mama's en dochtertjes op in je collectie.Deel Workshop haarvlechten voor mama's en dochtertjes met je vrienden.
Workshop haarvlechten voor papa's en dochtertjesWorkshop haarvlechten voor papa's en dochtertjesza., jul. 8, 13:00Coco Loco • Eindhoven€ 17,50Sla Workshop haarvlechten voor papa's en dochtertjes op in je collectie.Deel Workshop haarvlechten voor papa's en dochtertjes met je vrienden.
Summer vibes: Energizing your Natural FireSummer vibes: Energizing your Natural Firevr., jun. 30, 10:00Het Boshuis • Breda€ 111Sla Summer vibes: Energizing your Natural Fire op in je collectie.Deel Summer vibes: Energizing your Natural Fire met je vrienden.