Geniet je zo van lezen, zit je vol ideeën, en denk je: dit wil/kan ik ook? Kom naar de zomer schrijfclub van Charlene!
Leer een verhaal schrijven met Charlene
Ben je ook helemaal dol op verhalen en gedichten? Geniet je zo van lezen, zit je vol ideeën, en denk je: dit wil/kan ik ook?
Kom dan woensdag 15 juli van 15 tot 16 uur naar de eerste Kinderboekwinkel Schrijfclub met het thema zomer.
We lezen samen de mooiste stukjes van de leukste kinderboeken en gedichtenbundels. We laten ons inspireren door teksten van de beste Nederlandse en Vlaamse schrijvers, maar ook door onze eigen omgeving, en we gaan met opdrachten aan de slag om zelf onze verbeelding en fantasie, maar ook onze zintuigen te gebruiken.
Hoe verzin je een goed personage? Hoe maak je een mooie vergelijking? We gaan dat allemaal zelf uitvinden terwijl we spelen en tekenen met woorden met pen en papier.
Aan het einde heb je je eigen gedicht/verhaal gemaakt over de Zomer. Die van 2026? Die van toen je heel klein was? Of eentje in het verre verleden, de toekomst, of in een zelfverzonnen wereld?
Schrijfjuf Charlene is nu al benieuwd…
We zorgen voor alle materialen, dus je hoeft alleen je eigen fantasie mee te nemen.
De workshop vindt plaats in ons prachtige LAB op het nieuwe adres: Rozengracht 101-103.
Line-up
Charlene
Goed om te weten
Belangrijkste punten
- 1 hour
- alle leeftijden
- Fysiek
- Ingangen gaan open om 14:50
Restitutiebeleid
Locatie
De Kinderboekwinkel
101-103 Rozengracht
1016 LV Amsterdam
Hoe wil je daar komen?
