Venster Acties
Waar en wanneer
Datum en tijd
Locatie
Fokker Terminal 249 Binckhorstlaan 2516 BB Den Haag Netherlands
Kaart en routebeschrijving
Zo werkt het
Over dit evenement
Op 31 mei 2022 vindt Den Haag Onderneemt! plaats. Voor de vierde keer wordt dit event georganiseerd speciaal voor Haagse ondernemers. Net als de vorige keer vindt het plaats in de Fokker Terminal. Kom je ook? Meld je dan nu aan en schrijf je in voor de workshops.
Meld je hier aan en schrijf je in voor de workshops
Thema: Lessen van zakendoen in coronatijd
We kijken ernaar uit om na een lange periode weer met zijn allen bij elkaar te komen. Afgelopen anderhalf jaar waren voor alle ondernemers roerig en moeizaam. Hoe gaan we nu verder? Vol goede moed kijken wij vooruit. Daarom presenteren wij Den Haag Onderneemt! 2022 met het thema: “Zakendoen in coronatijd: Wat hebben we geleerd?”
Netwerkmarkt en workshops
Er zijn diverse workshops in de vorm van break-out sessies en een netwerkmarkt waar we op een interactieve manier onder andere de lessen van ondernemen tijdens coronatijd bespreken.
Lees meer over de workshops van Den Haag Onderneemt!
Daarnaast is er natuurlijk aandacht voor terugkerende thema’s zoals dienstverlening, starten, (door)groeien en het versterken van ondernemerschap in geheel Den Haag. Uiteraard wordt deze inspirerende dag afgesloten met een ouderwets gezellige netwerkborrel.
Meld je hier aan en schrijf je in voor de workshops
Kom je ook? Meld je dan aan en schrijf je in voor de workshops. Zo ben je als eerste op de hoogte van de workshops en zorg je dat je er bij kan zijn.
Alles zal conform de RIVM-richtlijnen verlopen.
Met vriendelijke groet,
MKB Den Haag