Een avond met generaal buiten dienst Tom MiddendorpEen avond met generaal buiten dienst Tom Middendorpzo., sep. 21, 14:30Landgoed de Wilmersberg • De Lutte€ 12,50Sla Een avond met generaal buiten dienst Tom Middendorp op in je collectie.Deel Een avond met generaal buiten dienst Tom Middendorp met je vrienden.
Een middag met Annejet van der ZijlEen middag met Annejet van der Zijlzo., nov. 16, 14:30Landgoed de Wilmersberg • De Lutte€ 12,50Sla Een middag met Annejet van der Zijl op in je collectie.Deel Een middag met Annejet van der Zijl met je vrienden.
Een bijzondere middag met boeddhistische monnik Haemin SunimEen bijzondere middag met boeddhistische monnik Haemin Sunimzo., sep. 14, 14:30Landgoed de Wilmersberg • De Lutte€ 10Sla Een bijzondere middag met boeddhistische monnik Haemin Sunim op in je collectie.Deel Een bijzondere middag met boeddhistische monnik Haemin Sunim met je vrienden.
Het dal van de Eendenbeek, een oeroud erosiedal langs de Duitse grensHet dal van de Eendenbeek, een oeroud erosiedal langs de Duitse grensza., sep. 20, 14:00Infocentrum IJs & Es (Landschap Overijssel) • Mander€ 2,50 - € 5Sla Het dal van de Eendenbeek, een oeroud erosiedal langs de Duitse grens op in je collectie.Deel Het dal van de Eendenbeek, een oeroud erosiedal langs de Duitse grens met je vrienden.
Kleinste beestjes van de heideKleinste beestjes van de heidezo., jul. 13, 13:30Bezoekerscentrum Koetshuis Hof Espelo • Enschede€ 2,50 - € 5Sla Kleinste beestjes van de heide op in je collectie.Deel Kleinste beestjes van de heide met je vrienden.
Verken de Hoogte en Historie: Een Unieke Wandeling op de LemelerbergVerken de Hoogte en Historie: Een Unieke Wandeling op de Lemelerbergdi., sep. 2, 09:30Boscafe van camping De Lemeler Esch • Lemele€ 2,50 - € 5Sla Verken de Hoogte en Historie: Een Unieke Wandeling op de Lemelerberg op in je collectie.Deel Verken de Hoogte en Historie: Een Unieke Wandeling op de Lemelerberg met je vrienden.
Wandeling cirkels van Jannink Dal van de MosbeekWandeling cirkels van Jannink Dal van de Mosbeekwo., jul. 9, 19:00Scouting De Veelboer • Mander€ 2,50 - € 5Sla Wandeling cirkels van Jannink Dal van de Mosbeek op in je collectie.Deel Wandeling cirkels van Jannink Dal van de Mosbeek met je vrienden.
Ontdek de rijke historie van het BoetelerveldOntdek de rijke historie van het Boetelervelddi., jul. 8, 09:30Ingang Boetelerveld ingang Schoonhetenseweg • Marienheem€ 2,50 - € 5Sla Ontdek de rijke historie van het Boetelerveld op in je collectie.Deel Ontdek de rijke historie van het Boetelerveld met je vrienden.
Boerderijen en watermolens in Dal van de MosbeekBoerderijen en watermolens in Dal van de Mosbeekwo., aug. 27, 19:00Infocentrum IJs & Es (Landschap Overijssel) • Mander€ 2,50 - € 5Sla Boerderijen en watermolens in Dal van de Mosbeek op in je collectie.Deel Boerderijen en watermolens in Dal van de Mosbeek met je vrienden.
Struinen over de heide en op zoek naar vleermuizen in Dal van de MosbeekStruinen over de heide en op zoek naar vleermuizen in Dal van de Mosbeekwo., aug. 6, 19:00Infocentrum IJs & Es (Landschap Overijssel) • Mander€ 2,50 - € 5Sla Struinen over de heide en op zoek naar vleermuizen in Dal van de Mosbeek op in je collectie.Deel Struinen over de heide en op zoek naar vleermuizen in Dal van de Mosbeek met je vrienden.