Een middag met Annejet van der ZijlEen middag met Annejet van der Zijlzo., nov. 16, 14:30Landgoed de Wilmersberg • De Lutte€ 12,50Sla Een middag met Annejet van der Zijl op in je collectie.Deel Een middag met Annejet van der Zijl met je vrienden.
Een bijzondere middag met boeddhistische monnik Haemin SunimEen bijzondere middag met boeddhistische monnik Haemin Sunimzo., sep. 14, 14:30Landgoed de Wilmersberg • De Lutte€ 10Sla Een bijzondere middag met boeddhistische monnik Haemin Sunim op in je collectie.Deel Een bijzondere middag met boeddhistische monnik Haemin Sunim met je vrienden.
Een avond met generaal buiten dienst Tom MiddendorpEen avond met generaal buiten dienst Tom Middendorpzo., sep. 21, 14:30Landgoed de Wilmersberg • De Lutte€ 12,50Sla Een avond met generaal buiten dienst Tom Middendorp op in je collectie.Deel Een avond met generaal buiten dienst Tom Middendorp met je vrienden.
Verken de Hoogte en Historie: Een Unieke Wandeling op de LemelerbergVerken de Hoogte en Historie: Een Unieke Wandeling op de Lemelerbergdi., sep. 2, 09:30Boscafe van camping De Lemeler Esch • Lemele€ 2,50 - € 5Sla Verken de Hoogte en Historie: Een Unieke Wandeling op de Lemelerberg op in je collectie.Deel Verken de Hoogte en Historie: Een Unieke Wandeling op de Lemelerberg met je vrienden.
Het dal van de Eendenbeek, een oeroud erosiedal langs de Duitse grensHet dal van de Eendenbeek, een oeroud erosiedal langs de Duitse grensza., sep. 20, 14:00Infocentrum IJs & Es (Landschap Overijssel) • Mander€ 2,50 - € 5Sla Het dal van de Eendenbeek, een oeroud erosiedal langs de Duitse grens op in je collectie.Deel Het dal van de Eendenbeek, een oeroud erosiedal langs de Duitse grens met je vrienden.
Oerklei bij Watermolen FransOerklei bij Watermolen Franswo., jul. 16, 15:00Infocentrum IJs en Es • Mander€ 5Sla Oerklei bij Watermolen Frans op in je collectie.Deel Oerklei bij Watermolen Frans met je vrienden.
Uilenballen pluizen bij Watermolen FransUilenballen pluizen bij Watermolen Franswo., sep. 17, 15:00Infocentrum IJs en Es • Mander€ 5Sla Uilenballen pluizen bij Watermolen Frans op in je collectie.Deel Uilenballen pluizen bij Watermolen Frans met je vrienden.
Red de egel bij Watermolen FransRed de egel bij Watermolen Franswo., okt. 22, 15:00Parkeren Infocentrum IJs en Es (startlocatie in de bevestigingsmail) • Mander€ 5Sla Red de egel bij Watermolen Frans op in je collectie.Deel Red de egel bij Watermolen Frans met je vrienden.
Start Ethische denklijnen (di. avond)Start Ethische denklijnen (di. avond)di., okt. 7, 19:15Huis de Dennen • Diepenveen€ 282,25Sla Start Ethische denklijnen (di. avond) op in je collectie.Deel Start Ethische denklijnen (di. avond) met je vrienden.
Grote Stoeprommelmarkt in de Zeeheldenbuurt Wipstrik Zwolle!Grote Stoeprommelmarkt in de Zeeheldenbuurt Wipstrik Zwolle!za., sep. 6, 10:00Zeeheldenbuurt Wipstrik Zwolle • ZwolleGratisSla Grote Stoeprommelmarkt in de Zeeheldenbuurt Wipstrik Zwolle! op in je collectie.Deel Grote Stoeprommelmarkt in de Zeeheldenbuurt Wipstrik Zwolle! met je vrienden.