S05E07: Wat Zullen De Mensen Denken? (Meeuwenhof : Book Club)S05E07: Wat Zullen De Mensen Denken? (Meeuwenhof : Book Club)za., nov. 29, 10:30Florijn 38 • Amsterdam€ 11 - € 50Sla S05E07: Wat Zullen De Mensen Denken? (Meeuwenhof : Book Club) op in je collectie.Deel S05E07: Wat Zullen De Mensen Denken? (Meeuwenhof : Book Club) met je vrienden.
In het spoor van Ad van Goor 2025In het spoor van Ad van Goor 2025do., okt. 30, 13:00St Joriskerk, Amersfoort • Amersfoort€ 25Sla In het spoor van Ad van Goor 2025 op in je collectie.Deel In het spoor van Ad van Goor 2025 met je vrienden.
Het Nut van NatuurkundeHet Nut van Natuurkundeza., okt. 4, 11:00Teylers Museum • Haarlem€ 5Sla Het Nut van Natuurkunde op in je collectie.Deel Het Nut van Natuurkunde met je vrienden.
Van-Stoel-tot-Stadlezing door Chris CollarisVan-Stoel-tot-Stadlezing door Chris Collarismorgen om 19:30Elleboogkerk • Amersfoort€ 6,20Sla Van-Stoel-tot-Stadlezing door Chris Collaris op in je collectie.Deel Van-Stoel-tot-Stadlezing door Chris Collaris met je vrienden.
DAT!festival voor De Rechten van het KindDAT!festival voor De Rechten van het Kindzo., okt. 26, 11:00DAT!school • Amsterdam€ 0 - € 250Sla DAT!festival voor De Rechten van het Kind op in je collectie.Deel DAT!festival voor De Rechten van het Kind met je vrienden.
Hoe ga je verder na het verlies van je baby in de zwangerschap?Hoe ga je verder na het verlies van je baby in de zwangerschap?zo., sep. 28, 14:30Tuinbouwweg 19c • Maarssen€ 52,57Sla Hoe ga je verder na het verlies van je baby in de zwangerschap? op in je collectie.Deel Hoe ga je verder na het verlies van je baby in de zwangerschap? met je vrienden.
HIP lezing: Archeologisch onderzoek op het BinnenhofHIP lezing: Archeologisch onderzoek op het Binnenhofvr., sep. 26, 11:00Bibliotheek Leidschenveen • Den HaagGratisSla HIP lezing: Archeologisch onderzoek op het Binnenhof op in je collectie.Deel HIP lezing: Archeologisch onderzoek op het Binnenhof met je vrienden.
Workshop Gezond & Snel: Van koken voor het gezin tot snacksWorkshop Gezond & Snel: Van koken voor het gezin tot snacksdo., jan. 29, 13:30Workshop Factory • WoerdenGratisSla Workshop Gezond & Snel: Van koken voor het gezin tot snacks op in je collectie.Deel Workshop Gezond & Snel: Van koken voor het gezin tot snacks met je vrienden.
Workshop Gezond & Snel: Van koken voor het gezin tot snacksWorkshop Gezond & Snel: Van koken voor het gezin tot snackswo., feb. 4, 13:30Workshop Factory • WoerdenGratisSla Workshop Gezond & Snel: Van koken voor het gezin tot snacks op in je collectie.Deel Workshop Gezond & Snel: Van koken voor het gezin tot snacks met je vrienden.
HIP lezing: Archeologisch onderzoek op het BinnenhofHIP lezing: Archeologisch onderzoek op het Binnenhofdo., okt. 30, 10:00Bibliotheek Haagse Hout • Den HaagGratisSla HIP lezing: Archeologisch onderzoek op het Binnenhof op in je collectie.Deel HIP lezing: Archeologisch onderzoek op het Binnenhof met je vrienden.