Verbeter je persoonlijke effectiviteit met de piramide van logische niveausVerbeter je persoonlijke effectiviteit met de piramide van logische niveausma., nov. 24, 19:00Gieterij 200 • Hengelo€ 170Sla Verbeter je persoonlijke effectiviteit met de piramide van logische niveaus op in je collectie.Deel Verbeter je persoonlijke effectiviteit met de piramide van logische niveaus met je vrienden.
Lezing met Aimée de Jongh & Alissa van den BergLezing met Aimée de Jongh & Alissa van den Bergmorgen om 20:00Dat Bolwerck • Huis voor kunst en gedachten • Zutphen€ 15Sla Lezing met Aimée de Jongh & Alissa van den Berg op in je collectie.Deel Lezing met Aimée de Jongh & Alissa van den Berg met je vrienden.
Een middag met Annemarie GeertsEen middag met Annemarie Geertszo., mrt. 1, 14:30Landgoed de Wilmersberg • De Lutte€ 10Sla Een middag met Annemarie Geerts op in je collectie.Deel Een middag met Annemarie Geerts met je vrienden.
Kerstmiddag 2025 voor ouders met kinderen - Goodgoan bie de ijsboanKerstmiddag 2025 voor ouders met kinderen - Goodgoan bie de ijsboanwo., dec. 24, 12:30Oude Markt • Enschede€ 8,50 - € 12,50Sla Kerstmiddag 2025 voor ouders met kinderen - Goodgoan bie de ijsboan op in je collectie.Deel Kerstmiddag 2025 voor ouders met kinderen - Goodgoan bie de ijsboan met je vrienden.
Een inspirerend event met Rachel JohnEen inspirerend event met Rachel Johnzo., jan. 25, 14:30Landgoed de Wilmersberg • De Lutte€ 11,20Sla Een inspirerend event met Rachel John op in je collectie.Deel Een inspirerend event met Rachel John met je vrienden.
Winterse pubquiz met Let's QuizWinterse pubquiz met Let's Quizdi., dec. 23, 20:007511 GA • Enschede€ 15Sla Winterse pubquiz met Let's Quiz op in je collectie.Deel Winterse pubquiz met Let's Quiz met je vrienden.
Hoe leef je kort en gelukkig in 2026? Een middag met Femke NijboerHoe leef je kort en gelukkig in 2026? Een middag met Femke Nijboerzo., jan. 18, 14:30Landgoed de Wilmersberg • De Lutte€ 10Sla Hoe leef je kort en gelukkig in 2026? Een middag met Femke Nijboer op in je collectie.Deel Hoe leef je kort en gelukkig in 2026? Een middag met Femke Nijboer met je vrienden.
De Nationale ThuisBatterijen Roadshow — DenekampDe Nationale ThuisBatterijen Roadshow — Denekampdi., mrt. 17, 19:30Sombeekweg 11 • DenekampGratisSla De Nationale ThuisBatterijen Roadshow — Denekamp op in je collectie.Deel De Nationale ThuisBatterijen Roadshow — Denekamp met je vrienden.
PRAY & MEETPRAY & MEETdo., jan. 1, 19:00Europalaan 202 • HengeloGratisSla PRAY & MEET op in je collectie.Deel PRAY & MEET met je vrienden.
Leerbijeenkomst: Aanpak wachttijden in de praktijkLeerbijeenkomst: Aanpak wachttijden in de praktijkdi., mrt. 10, 13:00HOFtheater Raalte | Theater & Film • RaalteGratisSla Leerbijeenkomst: Aanpak wachttijden in de praktijk op in je collectie.Deel Leerbijeenkomst: Aanpak wachttijden in de praktijk met je vrienden.