Gebruikersbijeenkomst VISI en COINS: Sturing met standaarden
Evenementdetails
Beschrijving
Het BIM Loket organiseert een gebruikersbijeenkomst rond de standaarden VISI en COINS op dinsdagmiddag 20 februari. De bijeenkomst richt zich op alle VISI- en COINS-gebruikers, maar gebruikers van andere open BIM-standaarden zijn van harte welkom. De toegang is gratis.
Zoals gebruikelijk opent de gecombineerde gebruikersbijeenkomst met een plenair programma. Drie onderwerpen passeren de revue: hoe Amsterdam heel modern werkt met VISI in een ‘dagboek app’, waarom je met COINS bits en bytes in het (data)verkeer niet zult crashen, en hoe belangrijk goed verandermanagement is.
Na een korte pauze draaien we het om, en gaan we in groepen uiteen rond discussietafels met de bedoeling om wensen van gebruikers op te halen. De discussietafel rond VISI is gewijd aan ‘user stories’ voor verbeteringen van VISI. De discussietafel rond COINS richt zich allereerst op de beheerstructuur voor COINS binnen het BIM Loket. Van daaruit willen we beginnen om ook de wensen in kaart brengen voor een volgende COINS-update. De conclusies van de tafels brengen we ten slotte nog even plenair samen. Onder de borrel kan iedereen daarover natuurlijk napraten.
Programma
13:00 uur - Ontvangst met koffie en thee
13:30 uur - Opening en welkom
Flip Rosdorff, gemeente Amsterdam, voorzitter gebruikerscommissie
13:35 uur - Plenair programma
- VISI en de ‘Digitaal Dagboek app’ van Amsterdam
Ramon O'Bryan, gemeente Amsterdam - Met bits van COINS kun je niet crashen!
Dik Spekkink, namens BIM Loket - Verandermanagement essentieel voor succes VISI/BIM
Marc Hendrickx - SENTENSOR
Slim sturen op geleverde waarde op basis van je eigen data
15:00 uur - Pauze
15:20 uur - Discussietafels
- VISI: ‘User-stories’ voor de volgende versie van VISI
Paul Jansen, CROW - COINS: beheerstructuur voor COINS onder BIM Loket, en wat moet er in een volgende COINS-update
Dik Spekkink
16:00u - Terugkoppeling discussietafels en plenaire discussie
16:30 uur - Afsluiting, borrel
Inschrijving
Deelname is gratis, maar niet geheel vrijblijvend. Mocht u onverhoopt niet kunnen komen, dan vragen wij u zich even af te melden. Mogelijk kan een ander dan alsnog deelnemen.
Locatie
New Babylon Meeting Center
Anna van Buerenplein 29, 2595 DA Den Haag
Zaal 3.6
New Babylon ligt op loopafstand van station Den Haag Centraal.
Onder het gebouw is een Q-Park aanwezig (voor eigen rekening).