HB Ondernemers Netwerk Meet-up in Etten-Leur (naast Breda)
Evenementdetails
Over dit evenement
Op donderdag 2 juni van 14:00 tot 17:00 organiseert HBzoektHB.nl een informele en gezellige netwerk-meet-up in Etten-Leur voor hoogbegaafde ondernemers uit de regio's Noord-Brabant, Zuid-Holland en Zeeland.
Het doel van de meet-up is om andere hoogbegaafde ondernemers te leren kennen en er samen met gelijkgestemden een gezellige, interessante en waardevolle middag van te maken. Deze meet-up is ideaal voor hoogbegaafde ondernemers die hun zakelijke netwerk en/of vriendschappelijke kring willen vergroten.
Kosten
De kosten om deel te nemen aan de netwerk-meet-up voor hoogbegaafde ondernemers bedragen EUR 15,- per persoon. Dit is exclusief BTW (21%) en exclusief servicekosten (EUR 1,59). Koffie, thee, water en hapjes zijn inbegrepen bij de prijs.
Let op: restitutie van geannuleerde tickets is niet mogelijk.
Deelnemen
Ben jij een hoogbegaafde ondernemer en wil jij graag bij deze netwerk-meet-up aanwezig zijn, registreer dan je ticket via Eventbrite. Er zijn in totaal 20 plekken beschikbaar, dus wacht niet te lang met registreren als je interesse hebt, want anders zijn alle plekken wellicht al vergeven.
Let op: tickets worden per e-mail verzonden.
Locatie
De meet-up vindt plaats in de grote vergaderruimte in Business Centre Etten-Leur, net naast de snelweg en tegenover de McDonalds. Er zijn voldoende gratis parkeerplekken voor het Business Centre en er stopt openbaar vervoer voor de deur. Je wordt zodra je binnenkomt opgevangen door de receptie.