DM Workshop | Leer hoe jij klanten krijgt via de DMDM Workshop | Leer hoe jij klanten krijgt via de DMwo., jul. 16, 11:00Koninginnegracht 10 • Den Haag€ 117,37Sla DM Workshop | Leer hoe jij klanten krijgt via de DM op in je collectie.Deel DM Workshop | Leer hoe jij klanten krijgt via de DM met je vrienden.
Workshop zilveren plaatarmband met koord makenWorkshop zilveren plaatarmband met koord makenvr., jul. 11, 10:00Valentine Juwelier • Ter Aar€ 110Sla Workshop zilveren plaatarmband met koord maken op in je collectie.Deel Workshop zilveren plaatarmband met koord maken met je vrienden.
Zomerwandeling met de gebiedsbeheerderZomerwandeling met de gebiedsbeheerdervr., aug. 1, 19:00Essendijk 68 • Rhoon€ 9,20Sla Zomerwandeling met de gebiedsbeheerder op in je collectie.Deel Zomerwandeling met de gebiedsbeheerder met je vrienden.
Training Beter schrijven met AITraining Beter schrijven met AIdo., sep. 25, 09:00Alendorperweg 103 • Utrecht€ 482,79Sla Training Beter schrijven met AI op in je collectie.Deel Training Beter schrijven met AI met je vrienden.
Avondwandeling met de boswachterAvondwandeling met de boswachterwo., jul. 23, 20:00Ingang Oranjekom/Oase • Vogelenzang€ 7,50Sla Avondwandeling met de boswachter op in je collectie.Deel Avondwandeling met de boswachter met je vrienden.
Masterclass: Met het hart op de tongMasterclass: Met het hart op de tongza., okt. 11, 09:00Ivoclar Academy • Hoofddorp€ 395 - € 425Sla Masterclass: Met het hart op de tong op in je collectie.Deel Masterclass: Met het hart op de tong met je vrienden.
Van traditioneel naar inlay/onlay – werken met IPS e.maxVan traditioneel naar inlay/onlay – werken met IPS e.maxvr., okt. 3, 08:30Ivoclar Academy • Hoofddorp€ 798,54Sla Van traditioneel naar inlay/onlay – werken met IPS e.max op in je collectie.Deel Van traditioneel naar inlay/onlay – werken met IPS e.max met je vrienden.
Zomerbieb kinderworkshop: schilderen met Isabel van Duijne (5-7 jaar)Zomerbieb kinderworkshop: schilderen met Isabel van Duijne (5-7 jaar)vr., aug. 22, 14:00Bibliotheek Ypenburg • Den HaagGratisSla Zomerbieb kinderworkshop: schilderen met Isabel van Duijne (5-7 jaar) op in je collectie.Deel Zomerbieb kinderworkshop: schilderen met Isabel van Duijne (5-7 jaar) met je vrienden.
Workshop: bedrijfsvideo's filmen met je telefoonWorkshop: bedrijfsvideo's filmen met je telefoondo., jul. 17, 13:00Grebbeberglaan 15 • Utrecht€ 314,67Sla Workshop: bedrijfsvideo's filmen met je telefoon op in je collectie.Deel Workshop: bedrijfsvideo's filmen met je telefoon met je vrienden.
Schrijfworkshop gesprek met een dingSchrijfworkshop gesprek met een dingdo., jul. 31, 10:15Centrale Bibliotheek • Den HaagGratisSla Schrijfworkshop gesprek met een ding op in je collectie.Deel Schrijfworkshop gesprek met een ding met je vrienden.