Venster Acties
Inspiratie avond met Hedwyg van Groenendaal, e-learning specialist
KennisPlaats Vesper organiseert in klooster Ons Koningsoord: een inspiratie avond door Hedwyg van Groenendaal, e-learning specialist
Waar en wanneer
Datum en tijd
Locatie
Ons Koningsoord , ingang bibliotheek 77 Trappistinnentuin 5057 DJ Berkel-Enschot Netherlands
Kaart en routebeschrijving
Zo werkt het
Beleid voor refunds
Over dit evenement
Heb je behoefte aan een flinke dosis inspiratie?
Het karakteristieke voormalige klooster Ons Koningsoord in Berkel-Enschot staat het komende jaar in het teken van groei en ontwikkeling, persoonlijk én zakelijk.
KennisPlaats Vesper gaat in 2022 ondernemers en ondernemende mensen op de juiste manier in beweging brengen door middel van kennisdelen en uitwisselen van ervaringen. Samen streven wij jouw ambities na! Houd onze website in de gaten voor het aanbod.
Graag nodigen we je uit voor een inspiratieavond op donderdag 10 februari 2022.
We beginnen het jaar met niemand minder dan Hedwyg van Groenendaal. Als e-learning specialist helpt zij bedrijven en organisaties met het inzetten van e-learning. Als kennisondernemer verdien je je geld met wat je weet. Met wat er in je hoofd zit dus. Tijdens deze inspiratieavond leert Hedwyg van Groenendaal je hoe dat werkt. Ze gaat je inspireren met hoe ze dat zelf al jaren doet, maar ze vertelt ook hoe jij daarmee aan de slag kunt.
Hedwyg leert je welke 3 dingen je als kennisondernemer nodig hebt, hoe je het succes naar je hand zet en hoe jij jouw plek in de markt claimt. En zoals we Hedwyg kennen, ga je tijdens deze avond niet alleen achteroverleunen, maar ook aan de slag met de waardevolle kennis die nu al in jouw hoofd zit.
Je kunt vandaag beslissen dingen anders te gaan doen, voor jezelf, je bedrijf en voor de mensen die jij goed kunt helpen.
Gezien het interactieve karakter zal er slechts plaats zijn voor 20 deelnemers. Geef je dus snel op, want vol is vol.
Programma:
19:45 uur inloop
20:00 uur aanvang
21.15 uur afronding en afsluiting
21:30 uur Einde avond
Ticketprijs is €12,50 incl. consumptie. (Deze avond is gratis bij inschrijving via studentenemail adres) .
De deuren van het klooster zijn geopend vanaf 19.30 uur.
We verheugen ons op jouw aanwezigheid!
KennisPlaats Vesper
Carolien Latijnhouwers (Gewooncaat Interieur)
Gerrit Bout (Bout Beheer & Consultancy)
Nihal Vogels (Taart by Nihal)
Marieke Vermeer (Bibliotheek Midden Brabant)
Katrijn de Kort (Bibliotheek Midden Brabant)
Wat is KennisPlaats Vesper?
Kennisplaats Vesper: voor ondernemers en ondernemende mensen
KennisPlaats Vesper is een ontmoetingsplek in voormalig klooster Ons Koningsoord in Berkel-Enschot, waar ambitieuze professionals bij elkaar komen om kennis, successen en struggles te delen. In de KennisPlaats is ruimte voor toevallige of kleine geplande ontmoetingen.
Een aantal keer per jaar organiseert de Bibliotheek er een groter event, in samenwerking met drie lokale ondernemers: interieurontwerper Carolien Latijnhouwers, HRM-adviseur Gerrit Bout en financieel planner Nihal Vogels.
Kijk voor meer info op www.bibliotheekmb.nl/kpvesper