Kennisdeelbijeenkomst: Borging en verbreding duurzaamheid
Datum en tijd
Leer meer over de duurzaam onderwijs door mooie voorbeelden uit de praktijk!
Over dit evenement
Hoe borg je duurzaamheid binnen je MBO school?
Koning Willem I College is verleden jaar voor de 2de keer als eerste in de ranking van de Sustainabul geëindigd. Zij hebben op zowel de onderdelen Onderwijs, Praktijk als Bedrijfsvoering hoog gescoord en dat betekent dat zij duurzaamheid al stevig in de organisatie hebben geborgd. Hoe hebben zij dat aangepakt? Welke drempels zijn daarbij overwonnen en wat is daarbij gerealiseerd. Welke ambities zijn nog niet gerealiseerd?
Rob de Vrind van het Koning Willem I College nodigt zijn collega’s uit het MBO van harte uit om op 21 April ‘in de keuken’ te komen kijken en te leren van hun aanpak. Is deze bijeenkomst is ook ruimte ingeruimd voor intervisie. Heb jij een uitdaging waar je tegenaan loopt bij de brede implementatie en borging van duurzaamheid? Stuur even een berichtje naar info@hildaweges.nl zodat we dit mee kunnen nemen in dit onderdeel van het programma.
Het programma van de kennisbijeenkomst is als volgt:
13:00 - Bezoek aan locatie Onderwijsboulevard 3 ’s-Hertogenbosh (facultatief)
13:45 - Wandeling naar locatie Vlijmenseweg 2 en aankomst met een drankje.
14:00 - Welkom met drankje
14:15 - Presentatie Rob de Vrind Borging duurzaamheid. We besteden ook nog even kort aandacht aan de Floriade (Bauke Houtsma)
15:00 - Intervisie en uitwisseling
16:00 - World Creativity Day
16:15 - Rondleiding door de school (o.a. bezoek warmtepompen)
17:00 - Afsluiting en borrel
Behalve deze kennisbijeenkomst worden er voor de zomer nog 2 kennisbijeenkomsten georganiseerd. We gaan daarbij ook op locatie in de keuken van de deelnemers aan de SustainaBul MBO kijken en er is in het programma ruimte voor intervisie gereserveerd.
- 24 Mei: samen met het bedrijfsleven aan de slag. Bij het Zone.College in Zwolle. Meld je aan!
- 21 Juni: sociale duurzaamheid in de praktijk. Bij het Mediacollege in Amsterdam. Meld je aan!