Venster Acties
Kopie van BOCK WALK, een heerlijke herfstwandeling bij MAALLUST VEENHUIZEN
Heerlijke Herfst Wandeling door Veenhuizen en Proef de Grimmige Geschiedenis met Lekkere Lunch en Robuust Top VELDWACHTER Bockbier
Waar en wanneer
Datum en tijd
Locatie
Maallust Complex Hoofdweg 134 9391BI Veenhuizen Netherlands
Kaart en routebeschrijving
Zo werkt het
Beleid voor refunds
Over dit evenement
Speciaal voor die heerlijke herfstdagen waarin ons dorpje zo fantastisch is gehuld in geweldige herfstkleuren en het zo heerlijk knisperig koud kan zijn hebben we de Herfst Wandeling "BOCKWALK" georganiseerd.
Eerst heerlijk wandelen in de buitenlucht door Veenhuizen met erfgoedgids Peter en na vier kilometer heerlijk binnenkomen bij Piepers en Paupers of Proeflokaal Maallust voor een heerlijke, bij jou passende lunch en vervolgens zo heerlijk passend bij het mooie seizoen heerlijk genieten van het bekroonde bier van Brouwerij Maallust.
Bij voorkeur een VELDWACHTER bock natuurlijk maar dat is logisch.
Alles is corona-proof georganiseerd en mede daarom hebben we maar 15 plekjes per wandeling beschikbaar. ORDE en TUCHT. Wees er dus snel bij!