Venster Acties
Leiderschap bij verandering
Anders kijken, denken en doen... dat is de essentie voor innovatie en vernieuwing. De wereld is continu in verandering.
Waar en wanneer
Datum en tijd
do. 30 mrt. 2023 09:00 - 17:00 CEST
Locatie
VitaValley - Landgoed Groot Zonneoord Zonneoordlaan 17 6718 TK Ede Netherlands
Over dit evenement
Anders kijken, denken en doen... dat is de essentie voor innovatie en vernieuwing. De wereld is continu in verandering. Wanneer je als organisatie vooruit wil is het belangrijk om je mensen mee te nemen in het proces, ...en dus is het noodzakelijk dat medewerkers meebewegen.
Bart van den Belt is spreker, trainer en ondernemer. Met behulp van humor, interactie en verbinding zorgt hij ervoor dat de inhoud overkomt.
“Het is mijn missie om leiderschap te creëren in organisaties, zodat mensen zelf verantwoordelijkheid nemen voor hun leven en resultaten. Het vernieuwen van het denken en veranderen van gedrag is daarbij essentieel.”
- Bart van den Belt, spreker, trainer en auteur
Aan het einde van deze training heb je een aantal concrete tools in handen om op een andere manier met uitdagingen om te gaan en het beste uit jezelf te halen.
Zes weken na de training van afgelopen 30 maart komen we opnieuw online bijeen, om te evalueren en te verdiepen op de ondernomen acties.
We werken binnen SET-up al vele jaren met Bart en zijn trainingen worden door de deelnemers zeer hoog gewaardeerd.
Online terugkommoment
9 mei - 09.30 - 12.30 uur
Gelijk inschrijven: https://www.eventbrite.nl/e/502779546157