Film: Onder het MaaiveldFilm: Onder het Maaivelddo., jul. 31, 20:00Oldehoofsterkerkhof • LeeuwardenSla Film: Onder het Maaiveld op in je collectie.Deel Film: Onder het Maaiveld met je vrienden.
Workshop: De wereld onderstebovenWorkshop: De wereld onderstebovenvr., aug. 8, 10:00Oldehoofsterkerkhof • LeeuwardenGratisSla Workshop: De wereld ondersteboven op in je collectie.Deel Workshop: De wereld ondersteboven met je vrienden.
EETVERHALEN #3 | Het belang van verbeeldingEETVERHALEN #3 | Het belang van verbeeldingdo., jul. 3, 18:00Oldehoofsterkerkhof • Leeuwarden€ 3,50Sla EETVERHALEN #3 | Het belang van verbeelding op in je collectie.Deel EETVERHALEN #3 | Het belang van verbeelding met je vrienden.
3 locaties | 4 open ateliers | kunstroute op het Hogeland3 locaties | 4 open ateliers | kunstroute op het Hogelandza., aug. 2, 11:00Hoofdstraat 69 • KloosterburenGratisSla 3 locaties | 4 open ateliers | kunstroute op het Hogeland op in je collectie.Deel 3 locaties | 4 open ateliers | kunstroute op het Hogeland met je vrienden.
Theatervoorstelling: Niemand weet dat het niet zo is | Reuring TheaterTheatervoorstelling: Niemand weet dat het niet zo is | Reuring Theaterzo., jul. 13, 14:00Oldehoofsterkerkhof • LeeuwardenSla Theatervoorstelling: Niemand weet dat het niet zo is | Reuring Theater op in je collectie.Deel Theatervoorstelling: Niemand weet dat het niet zo is | Reuring Theater met je vrienden.
Sân DeiSân Deizo., aug. 17, 10:00Oldehoofsterkerkhof • LeeuwardenGratisSla Sân Dei op in je collectie.Deel Sân Dei met je vrienden.
Duurzaam kennisevent: MorgenmakersDuurzaam kennisevent: Morgenmakersdi., sep. 9, 12:30Stichting de Nieuwe Kanselarij • LeeuwardenGratisSla Duurzaam kennisevent: Morgenmakers op in je collectie.Deel Duurzaam kennisevent: Morgenmakers met je vrienden.
Jonge Harten presenteert: coupdeboule met VERKEERDE GESPREKSTECHNIEKENJonge Harten presenteert: coupdeboule met VERKEERDE GESPREKSTECHNIEKENvr., jul. 11, 20:30Oldehoofsterkerkhof • LeeuwardenSla Jonge Harten presenteert: coupdeboule met VERKEERDE GESPREKSTECHNIEKEN op in je collectie.Deel Jonge Harten presenteert: coupdeboule met VERKEERDE GESPREKSTECHNIEKEN met je vrienden.
Huisartsen nascholing: Artrose aan de heup en knie - VeenhuizenHuisartsen nascholing: Artrose aan de heup en knie - Veenhuizendi., sep. 23, 18:00Xpert Clinics Veenhuizen • VeenhuizenGratisSla Huisartsen nascholing: Artrose aan de heup en knie - Veenhuizen op in je collectie.Deel Huisartsen nascholing: Artrose aan de heup en knie - Veenhuizen met je vrienden.
Boekpresentatie Zichtbaar Verleden van Erik Dijkstra met Pauline BroekemaBoekpresentatie Zichtbaar Verleden van Erik Dijkstra met Pauline Broekemawo., okt. 15, 14:30Tresoar • LeeuwardenGratisSla Boekpresentatie Zichtbaar Verleden van Erik Dijkstra met Pauline Broekema op in je collectie.Deel Boekpresentatie Zichtbaar Verleden van Erik Dijkstra met Pauline Broekema met je vrienden.