Venster Acties
Lezing Matthijs van Os - Luchtvaartfotografie - Urk
Fotograaf Matthijs van Os geeft je tijdens deze lezing alle tips en tricks voor het vastleggen van de militaire luchtvaart.
Waar en wanneer
Datum en tijd
za. 4 mrt. 2023 10:30 - 12:00 CET
Locatie
CameraNU.nl Urk 8 Het Spijk 8321 WT Urk Netherlands
Over dit evenement
CameraNU.nl organiseert in samenwerking met fotograaf Matthijs van Os een lezing over luchtvaartfotografie. Deze lezing is op 25 februari in de CameraNU.nl winkel te Urk bij te wonen. Heb jij ook een passie voor fotografie en luchtvaart? Ontdek dan alle tips en tricks! Inloop is vanaf 10:15 uur.
Leer zelf hoe je vliegtuigen, straaljagers en helikopters spectaculair vastlegt
Tijdens de lezing komen er diverse onderwerpen aan bod. Matthijs vertelt onder meer iets over zichzelf, hoe hij tot luchtvaartfotografie is gekomen, hoe je een eigen stijl ontwikkelt, welke apparatuur hij gebruikt, hoe je jezelf het beste kunt voorbereiden en hij deelt tips en tricks én geschikte shows, vliegvelden en oefenterreinen om luchtvaart te fotograferen. Ook de nabewerking van foto's komt aan bod en uiteraard nemen we een kijkje in een deel van zijn spectaculaire portfolio. Heb je een passie voor fotografie en luchtvaart? Dan is deze lezing echt iets voor jou!
Over Matthijs van Os
Matthijs van Os is 28 jaar oud en heeft HBO Toegepaste Fotografie en Beeld-communicatie aan de fotovakschool te Amsterdam gestudeerd. Zijn passie voor fotografie is ontstaan door zijn vader die ook fotograaf wilde worden, maar dit niet van zijn ouders mocht. Als kind zijnde kwam hij daardoor in aanraking met fotografie. Het duurde dan ook niet lang voordat hij deze hobby samen met zijn vader uitoefende. Uiteindelijk wil hij van fotografie zijn werk maken. Afgelopen februari behaalde Matthijs zijn Bachelor of Arts.
In 2003 bezocht Matthijs samen met zijn vader zijn eerste vliegshow in Twente. Hij kwam er toen achter dat hij de twee hobby’s samen kon combineren: militaire luchtvaart en fotografie. Deze hobby werd uiteindelijk zijn grote passie en jaarlijks gaat Matthijs naar diverse vliegshows en oefeningen in Europa. Uiteraard beoefent hij ook zijn hobby in Nederland en is hij regelmatig op één van de militaire oefenterreinen te vinden.