Maar eerst ving ik een monster
Evenementdetails
Over dit evenement
Verrassend poppentheater tijdens de Peuterweken! Met een enorme groep vrolijke monsterpoppen speelt Jogchem Jalink een grappig muzikaal verhaal, gebaseerd op het Prentenboek van het Jaar Maar eerst ving ik een monster van Tjibbe Veldkamp en Kees de Boer. Geen enge monsters natuurlijk!
Maar eerst ving ik een monster
Een jongetje moet gaan slapen maar verzint steeds meer monsters die hij nog moet vangen. En daarna moet hij de soldaten vangen die de monsters komen halen. De verteller probeert het verhaal steeds af te ronden, maar dat valt niet mee met zo'n slimme hoofdpersoon!
Jogchem Jalink
Jogchem Jalink is werkzaam als televisiepoppenspeler (o.a. Sesamstraat, de Boterhamshow en Woezel en Pip: Overal Vriendjes) en doceert poppenspel bij Haags Theaterhuis. Jogchem is in het theater eerder te zien geweest in de poppenvoorstelling Gonnie en Vriendjes en verschillende voorstellingen van Dirk Scheele.
Reserveren
Vind je het leuk om te komen? Meld je dan aan via de groene knop. Maximaal 1 begeleider per kind. Begeleiders hebben geen ticket nodig. Voor deze activiteit geldt: iedereen vanaf 13 jaar en ouder moet een geldig coronabewijs en identiteitsbewijs (14 jaar en ouder) laten zien bij aankomst.
Blijf thuis als je symptomen heeft die wijzen op mogelijke besmetting met het coronavirus, zoals verkoudheid, koorts en hoesten.