Venster Acties
Waar en wanneer
Datum en tijd
Locatie
Familie van Westen Valweg 6 4543 PH Zaamslag Netherlands
Kaart en routebeschrijving
Zo werkt het
Over dit evenement
Nog niet zo lang geleden hadden we onze tweede Man.Zijn. bijeenkomst. Het was weer ontzettend goed om als mannen zo samen te zijn.
Op zondag 29 januari is het eerstvolgende event. De vertrouwde ingrediënten; samen zingen, een spreker, elkaar spreken en ontmoeten, onder het genot van eten & drinken en niet te vergeten een knapperend kampvuur. En dat in de aanwezigheid van onze God. Dit wil je natuurlijk niet missen, dus zorg dat je er bij bent!
De spreker van deze avond is ds. Jan Verlinde over het thema Houd vol! Volgens ons een thema waar we als mannen wel wat mee kunnen. Bij wedstrijden zijn wij er goed in om elkaar aan te moedigen. We schreeuwen de longen uit ons lijf om degene die in de wedstrijd is te motiveren om niet op te geven, maar om door te gaan, vol te houden.
En in het dagelijks leven lopen we allemaal onze eigen wedstrijd, vaak alleen, in stilte worstelen we ons naar de Finish, daar waar we bij God komen. In de bijbel lezen we dat er getuigen om ons heen staan en ons aanmoedigen. Wie zijn die getuigen? Zou het kunnen dat het onze taak is om elkaar aan te moedigen, te vragen hoe het gaat, luisteren, misschien wel een stukje (mee)dragen en meeleven. Om zo samen de Finish te halen. Benieuwd naar wat Jan hier over gaat vertellen!