MVM workshop 'Beter leren van incidenten; 'Een geluk bij een ongeluk'
Evenementdetails
Over dit evenement
Wij willen je van harte uitnodigen op dinsdag 26 november voor de laatste interactieve workshop van 2019 waar je bij moet zijn, met als thema:
'Beter leren van incidenten; 'Een geluk bij een ongeluk'
Deze workshop is een vervolg op onze succesvolle MVM workshop 'Leren van Incidenten' van 6 november 2018 en wordt gegeven door onderzoeksbureau Crisislab (prof. dr. Ira Helsloot en Jacco Vis MSc).
Zij hebben de Safety Deal Leren van Incidenten uitgevoerd en zijn gekomen tot een concrete handreiking waardoor organisaties nog beter kunnen leren van incidenten. In de workshop word je door middel van een aantal gastcolleges 'ondergedompeld' in de nieuwste inzichten over het thema leren van incidenten. Op basis van prikkelende stellingen en open vragen word je uitgenodigd om te discussiëren en je kennis en praktijkervaring in te brengen. Tevens zijn er 'break-out' sessies waarin we samen leren en reflecteren op concrete praktijkcasussen aan de hand van de door Crisislab opgestelde leertool.
In de workshop wordt ingezoomd op:
• wat zijn de succesfactoren voor het leren van incidenten?
• welke barrières verstoren het leren (van incidenten)?
• hoe beperkt is ons leervermogen?
• hoe kunnen we zo effectief mogelijk leren van incidenten?
• kunnen en moeten we eigenlijk wel van ieder incident leren?
• hoe kunnen we als sector eigenlijk beter van elkaar leren?
Na afloop ga je met nieuwe inzichten weer veilig en opgefrist naar huis en zal het ook duidelijk zijn waarom het leren van incidenten nog steeds een lastige opgave is.
Programma:
13.00-13.30 Inloop en ontvangst
13.30-13.35 Welkom en opening
13.35-16.45 Workshop met gastcolleges, discussies n.a.v. stellingen/open
vragen en 'break-out' sessies
16.45-17.00 Handreiking Leren van Incidenten & Hoe nu verder ?
17.00-17.30 Afsluiting bijeenkomst met alcoholvrije netwerkborrel
Locatie:
Synerlogic,Graafsingel 18-22, 6921 RT Duiven
Kosten:
Voor deze workshop vragen wij een bijdrage van €100, - (excl. BTW) per persoon.
Wij hopen je van harte op 26 november aanstaande te mogen begroeten.