KlupKaap feestKlupKaap feestvr., jun. 9, 20:00Brede Hilledijk 97 • Rotterdam€ 10Sla KlupKaap feest op in je collectie.Deel KlupKaap feest met je vrienden.
Lunchconcert De bevriende zangers van Bear TraaLunchconcert De bevriende zangers van Bear Traamorgen om 12:00Overschiese Kerksingel 1 • Rotterdam€ 10Sla Lunchconcert De bevriende zangers van Bear Traa op in je collectie.Deel Lunchconcert De bevriende zangers van Bear Traa met je vrienden.
Jubelstemming | 5 jaar Koor In de StemmingJubelstemming | 5 jaar Koor In de Stemmingdo., jul. 6, 19:15Domkerk • Utrecht€ 15Sla Jubelstemming | 5 jaar Koor In de Stemming op in je collectie.Deel Jubelstemming | 5 jaar Koor In de Stemming met je vrienden.
NSRTxPAHW: EP Release Brian Murphy & two night filmsNSRTxPAHW: EP Release Brian Murphy & two night filmsza., jun. 24, 21:30Paviljoen ...aan het Water • RotterdamGratisSla NSRTxPAHW: EP Release Brian Murphy & two night films op in je collectie.Deel NSRTxPAHW: EP Release Brian Murphy & two night films met je vrienden.
Sing-in Leerdam 't HoogeindSing-in Leerdam 't Hoogeindza., jul. 1, 19:00Hoogeind 3 • LeerdamGratisSla Sing-in Leerdam 't Hoogeind op in je collectie.Deel Sing-in Leerdam 't Hoogeind met je vrienden.
Zomerconcert Laurens van Rooyen in Koetshuis aan de Vecht.Zomerconcert Laurens van Rooyen in Koetshuis aan de Vecht.za., aug. 19, 14:00Stalhouderij "De Zadelhoff" B.V. • Breukelen€ 49,95Sla Zomerconcert Laurens van Rooyen in Koetshuis aan de Vecht. op in je collectie.Deel Zomerconcert Laurens van Rooyen in Koetshuis aan de Vecht. met je vrienden.
Zomerconcert Laurens van Rooyen in Koetshuis aan de Vecht.Zomerconcert Laurens van Rooyen in Koetshuis aan de Vecht.za., jul. 22, 14:00Stalhouderij "De Zadelhoff" B.V. • Breukelen€ 49,95Sla Zomerconcert Laurens van Rooyen in Koetshuis aan de Vecht. op in je collectie.Deel Zomerconcert Laurens van Rooyen in Koetshuis aan de Vecht. met je vrienden.
Cats AglowCats Aglowza., sep. 2, 19:00Grote of Sint Nicolaaskerk • Brouwershaven€ 22,17Sla Cats Aglow op in je collectie.Deel Cats Aglow met je vrienden.
Zomerconcert Laurens van Rooyen in Koetshuis aan de Vecht.Zomerconcert Laurens van Rooyen in Koetshuis aan de Vecht.za., jul. 15, 14:00Stalhouderij "De Zadelhoff" B.V. • Breukelen€ 49,95Sla Zomerconcert Laurens van Rooyen in Koetshuis aan de Vecht. op in je collectie.Deel Zomerconcert Laurens van Rooyen in Koetshuis aan de Vecht. met je vrienden.
On The Road: Avondconcert (Dag van de Componist)On The Road: Avondconcert (Dag van de Componist)za., jun. 17, 20:00voormalige HBS • Rotterdam€ 10 - € 17,50Sla On The Road: Avondconcert (Dag van de Componist) op in je collectie.Deel On The Road: Avondconcert (Dag van de Componist) met je vrienden.