NEMO: Night at the Museum 2022
Datum en tijd
Op woensdagavond 20 april 2022 is NEMO Science Museum speciaal geopend voor leerkrachten in het basisonderwijs.
Over dit evenement
De NEMO Leerkrachtenclub organiseert de Night at the Museum op woensdagavond 20 april 2022 in NEMO Science Museum. Deze avond openen we het museum speciaal voor leerkrachten (en leerkrachten in opleiding) en bepaal je zelf je programma. Ga met collega’s op expeditie in het museum en laat je onderweg verrassen door spannende activiteiten.
Programma Night at the Museum
- NEMO is open van 18.00 tot 21.30 uur, met daarna nog een feestelijke borrel.
- Stel op deze avond je eigen programma samen en kies uit workshops, demonstraties, proefjes en nog veel meer. Alle activiteiten vind je op de website.
- We sluiten af met een feestelijke borrel op het dak van NEMO tot 22.30 uur.
- Night at the Museum wordt georganiseerd i.s.m. ESERO NL, voor meer ruimtevaart in de klas.
Laat je prikkelen door de wereld van de wetenschap en technologie. Ontdek de mogelijkheden voor in de klas en daarbuiten. Alle leerkrachten primair onderwijs zijn welkom, dus deel het evenement met al je collega's.
LET OP: Deze avond is uitsluitend bedoeld voor leerkrachten (in opleiding) van het basisonderwijs en niet geschikt voor kinderen.